1. YAZARLAR

  2. Sümeyye GÖRAY

  3. Ah şu piyonlar!
Sümeyye GÖRAY

Sümeyye GÖRAY

Ah şu piyonlar!

A+A-

En son Ortadoğu’da ki zulmü ve oynanan oyunu yazıyordum. Kanlı ellerin devrede olduğunu da eklemiştim. Ve bununla ilgili donanımlı bir yazarın kitabını bile okuyordum. Orda geçen bir nokta çok dikkatimi çekmişti ve şöyle diyordu yazar ; “Ortadoğu’daki dengelerin tamamen değişeceği ve 7 ülkenin işgal edilip Büyük İsrail Devleti kurulacağı ve bu 7 ülkeden 1’inin kesinlikle Türkiye olacağı planlanıyor.” Ben bu satırlara çok ihtimal vermeden es geçmiştim. Şu son yaşanan olaylar ve içine itilmeye çalışıldığımız savaş!

Olabilir mi acaba?

 Acaba gerçekten böyle bir şeye cesaret edilebiliyor mu? Dışarda kana susamış vampirler sıranın bize geldiğini mi söylemek istiyor? Sözde bugün Ülkemde yaşanan bu legal ve illegal karışıklık bu büyük oyunun bir parçası mı? Avrupalı Siyonist ve mason vampir tayfasının yazdığı oyunu ülkemde oynayan piyonlar bunun nasıl bir ateş çemberi olduğunu biliyor mu? Bakın terör örgütlerinden bahsetmiyorum.

Çünkü onlar sadece piyon. Emellerinin olduğunu ve bunun için savaştığını sanıyorlar. Her şeyi anlıyorlar da bir piyon olduklarını anlamamakta ısrar ediyorlar.

Yazık!  Ve en önemlisi olası bir iç savaşta yaşanacak her bir acının faturasının bedelinin çok ağır olduğunu biliyor mu bu oyunun oyuncusu olan Türk(!) vatandaşı. Türk demek istemiyorum gerçi, bizi sırtımızdan bıçaklayan yediği tabağa tüküren bu yaratıklara. Her gün bizimle aynı sokaklarda yürür aynı imkanlardan faydalanır sonra kalkıp terör eylemi yapar. Nasıl tabir edeyim şimdi ben bu yaratığı. İnsan demeye dilim varmazken nasıl Türk deyim ben şimdi bu kansıza. Türk olmak kolay değildir öyle.

Biz Osmanlının torunlarıyız ve yüzyıllardır bizi yıkmaya çalışmalarının sebebi de güçlü inançlarımızdan ve kültürümüzden ileri geliyor. Avrupalı hayalperest ülkeler acaba Osmanlının tarihini okumamış mı ki rahatça planlar yapıyorlar?

Olası bir savaşta her birimizin erkek kadın yaşlı genç demeden savaşacağımızı hesaba katmamışlar mı ki? Katmamışlar belli ki. Hani bedir zaferini kafa sayısıyla değil kalp sayısıyla kazanmıştı ya Müslümanlar işte bunu hesaba katmıyor zavallı sömürgeci ülkeler. Yazılacak çok şey var çok… Bir dahaki yazıda buluşmak ümidi ile hoş çakalın…

Not: birlik ve beraberlik içinde yaşadığımız Kürt ve Türk kardeşlerimi tenzih ediyorum. Sözüm ırkçılık yapan Türk ve Kürt olanlaradır.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.