1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. Yılın en zor Yeni Ay’ı Bugün Başlıyor

Yılın en zor Yeni Ay’ı Bugün Başlıyor

25 Mayıs Perşembe günü İkizler burcunda bir Yeni Ay meydana geliyor.Ortalama 10 gün kadar etkili olan Yeni Ay, İkizler burcunun sembolize ettiği ne varsa gündeminize taşıyacaktır.

A+A-

Mars ve Satürn'ün karşı karşıya gelmesi sonucu da cesaret gerektiren işlerde başarılı olmak zorlaşacak.

– Yayıncılık, iletişim, tanıtım, reklam, halkla ilişkiler, seminer, lansman, seyahatler…vb her türlü yazılı sözlü, görsel iletişim konularının hayatımızda hız kazacağı bir dilime gireceğimize işaret etmektedir. Bilgi, iletişim, önemli evrak ve dosyalar, mektuplar, mailler, eğitim, bilişimle ilgili konular, medya, sınavlar, teknoloji, davalar, şifreleme, şike, şaibe, sosyal medya, diplomatlar, dış işleri bakanlığı gibi konuların hayatımızda ön planda olabileceğine işaret etmektedir.
– Yeni bir eğitime başlayabilir, sunumlar hazırlayabilir, lansmanlar yapabilir, yeni kitabınıza başlayabilir ve yayın evinizle görüşebilir, seyahatler organize edebilir, web sitesi açabilir, entelektüel anlamda kendimize yeni bilgiler katabilirsiniz.
– Duygusal meseleleri halletmek için pek uygun değildir. Çünkü İkizler süreci biraz daha zihinle ilişkilidir. Duygulardan çok zihin ön planda olabilecektir.
– Tam da bu Yeni Ay zamanı iletişimin hızlanacağı, önemli haberlerin alınıp, verileceği zamanlara işaret eder.
– Kendimizi ifade etmek, konuşmak, derdimizi daha çok anlatmak, duyulmak isteriz.
– Kararlarımızın arkasında durmak zor olabilir. Değişken bir ruh halinde olabiliriz. Bunun için endişe etmeyin, bu çok normal.
– Yalnız bu süreçte başlayan işler ve ilişkilerde yoğunluk, derinlik beklemek pek akıllıca olmaz. Pek çok konuda daha yüzeysel kalabiliriz.
– Meraklı ve araştırmacı tarafımız çok daha güçlü bir şekilde çalışır
– Bu Yeni Ay zamanı, sosyalleşmek, arkadaşlarla bir araya gelmek, dedikodular yapmak çok daha fazla keyif verici olabilecektir.
– Yeni başlama ihtimali olan işler, eğer iletişim, yayıncılık, medya, satış, alım veya satım, eğitim ile ilgili konuların dışında ise istikrarı sağlamak açıkcası biraz zorlaşabilir.

Şimdi bu Yeni Ay'da Mars ve Satürn karşı karşıya olacaklar. Astrolojinin iki kötücülü karşı karşıya olacak. Bu ikili astrolojinin iki kötücülü olarak bilinirler ve kötü şansa işaret eder. Engel, problem, sorun, baş belası işlere işaret eder. Cesaret gerektiren işlerde başarılı olmak zorlaşır. Gücümüz kısıtlanır, kendimizi yeterince iyi bir şekilde ortaya koyamayabiliriz. 
Şimdi bu Yeni Ay’da, Mars ve Satürn karşı karşıya olacaklar. Astrolojinin iki kötücülü karşı karşıya olacak. Bu ikili astrolojinin iki kötücülü olarak bilinirler ve kötü şansa işaret eder. Engel, problem, sorun, baş belası işlere işaret eder. Cesaret gerektiren işlerde başarılı olmak zorlaşır. Gücümüz kısıtlanır, kendimizi yeterince iyi bir şekilde ortaya koyamayabiliriz. Otorite figürlerle gerginlikler, problemler meydana gelebilir. Girişimlerimiz engellenebilir, cesaretimiz kırılabilir, hevesimizi kaçırabilirler, moralimizi bozabilirler. Yeni iş girişimleri için, ikna gerektiren durumlar için pek de uygun değildir. Taleplerimiz ret edilebilir. Enteresan katı kurallarla karşılaşabiliriz. Kendimizi disipline etmemiz gerektiren konularla yüzleşebiliriz. Enerjimiz çok düşebilir, hareket etmekte zorlanabilir, tembelliğe eğilim gösterebiliriz. Bugün balkon düzenlemek, çiçek ekmek, bahçe ve toprak işleri ile uğraşmak için harikadır. Cinsel anlamda sorunlar meydana gelebilir. Cinsel korkular, endişeler yaşanabilir. Bu günler engelli koşuda olmak gibidir. Başarı ancak çok ama çok çalışmak sayesinde gelir. Düşman kazanabiliriz veya düşmanca davranışlarla karşılaşabiliriz. İş hayatında özellikle patronlarla sorunlar meydana gelebilir. Önemli istekleriniz, taleplerinizi bugünlerde dile getirmeyin. İş ortamında rekabet ederken problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Sportif faaliyetler için iyi değildir. Kazalar, sakatlıklar oluşabilir. Kendinizi çok yormayın. Spor yaparken ve riskli hareketlerden kaçının. Bol bol dinlenmelisiniz. Ruhu rahatlatmakta yarar vardır. Kazalara, bir şeyleri kırıp dökmeye eğilim oluşur. Özellikle kavgalı ortamlardan uzak durun. Birileri ile tartışırken elinizdekileri sağa sola fırlatmayın. Kesici, delici, her türlü ateşli silah ve aletlerle oynamak, kullanmak tehlikelidir. Tansiyon, kan ile ilgili rahatsızlıklar, isilik, kurdeşen, iltihap gibi sağlık sorunları meydana gelebilir, dişler ve kemikler kırılgandır.

Basın ve yayın organlarında problemler, engellenmeler, gecikmeler, sorunlar söz konusu olabilir. Hukuksal konularda bir takım engeller, tıkanıklıklar oluşabilir. Uluslararası alanda hukuksal konularda problemler ortaya çıkabilir. 
Mars/Satürn karşıtlığının bireysel etkilerini yanı sıra, dünya astrolojisine göre etkileri ise şöyle;

Basın ve yayın organlarında problemler, engellenmeler, gecikmeler, sorunlar söz konusu olabilir. Hukuksal konularda bir takım engeller, tıkanıklıklar oluşabilir. Uluslararası alanda hukuksal konularda problemler ortaya çıkabilir. Çok fazla yangın ve patlama haberleri gündemde sıkça yer alabilir. Özellikle orman yangınları! Volkanik hareketlenmeler bekleyebiliriz ya da uçak kazaları, depremler… Bu ikilinin sert etkileşimi silah, patlama, toplu ölüm, negatif olayların ayyuka çıkması demektir. Dini yerler, dini mekanlar, dini kişiler, din ile ilgili stresli durumlar oluşabilir.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.