1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Yıldırım meydan okudu!

Yıldırım meydan okudu!

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, "Bel altı siyaset yapanlara da gereken cevabı vermesini biliriz. Kimse meydanı boş sanmasın" dedi.

A+A-

Son günlerde İlçe Teşkilatı ve Dilovası Belediyesi hakkında sosyal medyada ve bazı basın kuruluşlarında yapılan açıklamalara cevap veren AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, açıkalamalarda bulundu. 

 

 

CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ

 

 

Yıldırım, yaptığı açıkalamada "Bazıları bizim Dilovası'na yaptığımız hizmetleri içlerine sindiremiyor anlaşılan. Ancak bunu bel altı siyaset yaparak malzeme haline getirmeleri kendilerinin ne kadar basiretsiz bir siyaset anlayışı çizgisinde olduklarını göstermektedir.  Halkımız, geçmişte kimlerin neler yaptığını gayet iyi bilmektedir. Biz 3 yıl önce iktidara geldiğimiz de tek düşüncemiz vardı. Dilovası halkına nasıl daha çok hizmet verebilmekti. Şimdide aynı heyecanla hizmet üretebilmek için çalışıyoruz. Dilovası'nın aydınlık yüzünü ortaya çıkartmak için gerek teşkilatımız ve gerekse belediye başkanımız gecesini gündüzüne katarak canla başla çalışmaktadır. Bizim huzurumuz halkımızın mutluluğundan geçer. Bunu da Dilovası'na yaptıklarımızla göstermekteyiz. 

 

 

 

GEÇMİŞTE BELEDİYE BİNASI BİLE İCRALIKTI

 

 

Bizim Dilovası'na geçmişte yapılan yanlışları ortadan kaldırabilmek için neler çektiğimizi de herkes biliyor. Geçmişte belediye binasını bile icralık hale getirecek kadar basiretsiz bir yönetim anlayışı gösterenler, şimdi kalkıp bize siyaset yapmayı, hizmet yapmayı öğretmeye çalışıyorlar. Geçmişlerini unutmasınlar. Kurulduğundan beri borç batağı içersinde işleyen bir belediye bizim iktidarımızda tüm borçları bitirilmiş, işçilerin bir kuruş alacağı kalmamış ve en önemlisi Dilovası Belediyesi kurulduğundan bu yana alamadığı hizmetlerin çok daha fazlasını 3 yıllık iktidarımızda almıştır. Dilovası 3 yılda tarihinde görmemiş hizmetleri almıştır. 3 Yılda Dilovası'na yaklaşık 200 trilyonluk yatırım yapılmıştır. Alt yapısı büyük ölçüde bitirilmiş, Batı kavşağımız bitirilmiş, Dilovası tarihinde yapılan 11 okula karşılık 3 yıllık bizim iktidarımızda 11 yeni okul yapılmış ve yapımı sürmektedir. Dilovası'nın ilk devlet hastanesi bu yıl sonunda hizmete girecektir. Dilovası'nı kent yapacak Kent Meydanı ve Kültür Merkezimizin yapımı yakında başlayacaktır. Halkımızın denizle buluşabilmesi için yapılan Tavşancıl sahili bitmek üzeredir. Bunlar hizmetlerimizden bazılarıdır. Kusura bakmasınlar ama 3 yılda bu kadar hizmeti kimse yapamazdı. Biz bu kadar hizmet yaparken yalan yanlış bilgilerle siyaset yaparak bu yapılanlara gölge düşürülmesine ne biz nede Dilovası halkı izin verir. 

 

 

 

"YOLUMUZ BİR, CAMİMİZ BİR"

 

 

Ayrıca Dilovası'n da herşeyin siyaset olmadığını birilerinin bilmesi gerekir. Bizim Dilovası'n da halkımızla, siyasetten öteye birçok alanda ortak paydamız bulunmaktadır. Dilovası'nda yaşayan bizlerin düğünüde bir, cenazeside bir dedik. Ayrım yapmadık, yapmayızda. Bizlerin mahallemiz bir, sokağımız bir, yolumuz bir, camimiz bir, evimiz bir olan halkımızla aramızı çirkin ve yalan iftiralarla kimse bozamaz. Dilovası'n daki kardeşlik huzurunu bozamaz. Bozdurtmayız.  Biz AK Parti olarak Başbakanımızın önderliğinde bu ülkeye bu ilçeye barış, huzur ve hizmet getirmek için mücadele ederken birileri bu ortamı iftiralarla bozamaz, müsade ettirmeyiz. 

 

 

SİYASET NASIL YAPILIRI ÖĞRETTİK

 

 

 

Kimseyle kavga gürültü içersinde bir siyaset yapma niyetimiz yok. Olmadı da. Bizim partimizin anlayışında böyle birşey yok. AK Parti iktidarı ile insanlar siyasetçilere güvenmeye başladı. Biz bu ülkeye siyaset nasıl yapılırı, hizmet nasıl yapılırı gösterdik. Ancak birileri daha bu kültürü alamamış. Almaları için biraz daha çalışırız sorun değil. AK Parti bu ülkeye ve Dilovası'na hizmet için gelmiştir. Birileri şunu iyi anlasınlar ki, burası Dilovası bizim gidecek başka yerimiz yok. Biz yarında bu halkın içersinde olacağız. Alnımız ak, başımız dik bir şekilde yürüyeceğiz.

 

 

BİZİM İŞİMİZ HİZMET

 

 

Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın, Bakanlarımızın, milletvekillerimizin, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu'nun, Dilovası ve Kocaeli teşkilalarımızın ve Dilovası Belediye Başkanımız Cemil Yaman'ın bu ülkeye ve Dilovası'na yaptığı hizmetler ortadadır. Bizim işimiz sadece hizmettir. Ancak bel altı siyaset yapanlara da gereken cevabı vermesini biliriz. Kimse meydanı boş sanmasın. Biz de, Dilovası halkı da Dilovası'nın dününü de bugünü de iyi bilir. Bu anlamda tek muhatabımızda ilçe başkanlarıdır."dedi. 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.