1. HABERLER

  2. BİLİM-TEKNOLOJİ

  3. Ücretsiz olarak mobil uygulama nasıl geliştirilir?
Ücretsiz olarak mobil uygulama nasıl geliştirilir?

Ücretsiz olarak mobil uygulama nasıl geliştirilir?

Kodlama olmadan Android uygulamayı çevrimiçi oluşturun. Bu makale, size bir kuruş bile harcamadan nasıl uygulama geliştiricisi olacağınızı açıklamaktadır.

A+A-

 

Kodlama olmadan Android uygulamayı çevrimiçi oluşturun. Bu makale, size bir kuruş bile harcamadan nasıl uygulama geliştiricisi olacağınızı açıklamaktadır.

 

Gündem her gün yeni yaşam prensipleri dikte etmektedir. Onlarda biri ise, mümkünse evden çalıştır. Eğer biz size evden çalışmanızın herhangi bir ofis işinden daha fazla gelir getireceğini söylersek ne dersiniz? Bize rahat alanın dışına çıkmamızı söylediler. Bizim cevabımız ise, orada kalın, rahat alanın tadını çıkarın ve ondan faydalanın oldu.

 

Tüm dünyadan ilerleyici insanlar, yeni oluşturulan uygulama geliştirici çetesine katılmaktadırlar. Günlük olarak onlarca mobil uygulama yapıyorlar ve hobileri ve tutkuları ile para kazanıyorlar. Daha önceden, yıllarca kodlama çalışmalı ve deneme yanılma metotlarını deneme yapmanız gerekirdi. Şimdi paradan, zamandan ve çabadan tasarruf edebileceğiniz eşsiz bir fırsatınız bulunmaktadır.

 

Başlamadan önce, piyasa araştırması yapmayı düşünün. İlerideki rakiplerinizi iyi analiz edin. Hangi uygulamaların trend olduğunu analiz edin. Neden kullanıcıların bazı uygulamaları beğenirken diğerlerini göz ardı ettiğini anlamaya çalışın. Var olan örneklerle kendinize ilham çıkarmada kötü bir taraf yok. Belki de fikirlerini nasıl geliştireceklerini biliyorsunuzdur. Ya da gördüklerinize göre, tamamen yeni bir şey yaparak rekor kıracaksınız.

 

Birkaç kolay adımda nasıl Android uygulama geliştirilir? Aşağıdaki detaylı kılavuzu takip edin.

 

1. adım. Uygulama konularına karar verin. İlgilendiğiniz bir şeye konsantre olmak her zaman daha iyidir. Bir yandan, kendi hobileriniz hakkında çok şey biliyorsunuz. Diğer yandan, kullanıcılar uzmanlıktan hoşlanırlar.

 

2. adım. Andromo platformunun sınırsız ihtimallerini keşfedin. Zaman yatırımlarını önemseyenler için oldukça güçlü bir araçtır. Android uygulama geliştirici karmaşık geliştirme süreçlerini basitleştirmektedir. Burada yaptığınız tüm hareketler, ekstra bir kodlama bilgisi bile gerektirmemektedir. Profesyonel geliştirici ekibimiz sizin yerinize zaten sıkıcı ve zorlu işleri tamamladı. Bu da sizin tek bir satır bile uygulama kodu yazmanıza gerek olmadığı anlamına gelir.

 

Şimdi de ücretsiz deneme sürümü sürprizi geliyor. 14 gün boyunca, geliştiriciye dokunabilir, nasıl çalıştığını keşfedebilir, ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadığını görebilirsiniz.

 

3. adım. Bir abonelik türü seçin ve tüm geliştirici özelliklerini kullanmaya başlayın.

 

4. adım tamamen uygulama geliştirmeye adanmıştır. Platformun farklı konu kategorilerine ayrılmış çeşitli taslakları bulunmaktadır: duvar kağıtları, podcastler, canlı yayınlar, bloglar vb.

 

 

Gelecek uygulamanız etkinliklerini öneren kullanıma hazır bir anahattır. Alternatif olarak, boş bir taslak seçebilir ve istediğiniz gerekli etkinlikleri belirleyebilirsiniz. İyi haber ise Andromo oldukça özelleştirilebilir bir geliştiricidir. Özellik ikonlarını, boyutlarını ve düzen sitilini seçebilirsiniz.

 

 

Sonraki adımda ise gerçekten muhteşem bir uygulama yapmaktır. İçerik olarak diyoruz tabi ki. Seçimlere dikkat edin. Kalite ve alaka mühim olan ana etkenlerdir. Kitleniz eşsiz veya nadir içeriklere gelir. Kaynaklarınızda sorun yaşıyorsanız, konunuz ile alakalı siteleri tarayın. Kullanıcı ilgi alanlarını değerlendirin ve takipçilerinizin ihtiyacına göre içerik bölgenizi oluşturun.

 

 

Sonuncusu olarak da şunu unutmayın. Parasal değerini belirleyin. Bu, uygulama marketlerde yeni geliştirilen uygulamanızı öne çıkarmanız için kendinizi nasıl motive edeceğinizdir. Nasıl çalışır? Reklamcılar uygulamanızdan alan alır. Her ne zaman kullanıcı statik bir alan görür, native reklam izlerse, siz de gelir elde edeceksiniz. Andromo platformu size AdMob ve Facebook reklamlarının parasallaştırılması konusunda geniş bir erişim imkanı sağlamaktadır. Ne kadar çok indirme olursa, o kadar çok reklam alırsınız ve o kadar çok ödeme alırsınız. İlham verici değil mi?

 

 

Andromo size üç abonelik seçeneği sunmaktadır. Bu seçenekler belirli bir dönem içinde geliştirebileceğiniz uygulama sayısında değişiklikler göstermektedir. Reklam seçeneği de her bir abonelik aşamasında daha esnek hale gelmektedir.

 

Yeterince konuştuk, hadi yapalım şunu! Bugün bir geliştirici olmanın tadını çıkarmaya bakın. Ücretsiz deneme seçin ve iyi şanslar!
 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.