1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Türk Sağlık Sen Kahraman’ı ziyaret etti
Türk Sağlık Sen Kahraman’ı ziyaret etti

Türk Sağlık Sen Kahraman’ı ziyaret etti

Ömer Çeker, heyeti ile birlikte KOÜ Bağlı Faaliyet gösteren Diş Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali İhya Karaman’ı makamında ziyaret etti

A+A-

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Şube Başkan Yardımcısı Saniye Yıldıran,  Başiskele İlçe Temsilcisi ve İş Yeri Baş Temsilcisi Yalcın Gül, Temsilci Eyüp Özoğlu, Kocaeli Devlet Hastanesi İş Yeri Baş Temsilcisi Hülya Karaca Diş Fakültesi Dekanı Porf. Dr. Ali İhya Karaman’ı makamında ziyaret etti. Sağlık çalışanlarının sorunlarını Dekan Karamana aktardı. Çeker; “Dekan Karamandan sorunların çözülmesini talep etti.  Şube Başkanı Çeker ziyaret sonrası açıklamalarda bulundu.

 

Başkan Çeker; Kurumda ki iş barışı korunması gerekir, kurumda çalışanlar eyer mutlu ise o iş yerinin amiri başarılıdır. Çünkü o iş yerinde huzur vardır. Huzurda hizmet kalitesinin artmasına sebebiyet verir. Diş fakültesinde amir pozisyonundaki bazı şahsiyetler kurumdaki çalışma barışını bozma adına davranışlar sergilemektedirler. Bu kişiler bu tür davranışlarından vaz geçmelidirler.  Diyen Çeker; Sayın Dekan Karaman çalışma barışının korunmasını sağlayacaktır. Çalışma barışını bozma gayretinde olanlara müsaade etmemelidir. Diyen Çeker; Sendika olarak da konun takipçisi olacağız.” Dedi.

 

Açıklamalarını sürdüren Çeker; “Personel sayısı arttığı için mevcut personel nakil aracı ihtiyacı karşılamakta yetersizdir. İhtiyacı karşılayacak yeni araç temin edilmesi yönüne gidilmesi gerekmektedir. Diyen Başkan Çeker; Personellerin kadro ve unvanları dışında görev yaptırılmaması gerekir, bu noktada sıkıntıda olan personelin sıkıntısını dekana aktardık. Dedi.

 

Çeker; Personelin istirahat edebileceği fiziki mekânların oluşturulması gerektiği sayın dekana ilettik diyen Çeker; Kurum amirine iletmiş olduğumuz sorunların takipçisi olacağız. Çözülmediği takdirde çalışan adına hukuki hakların kullanılmasında tereddüt etmeyeceğiz.” Dedi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.