1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Tatar yetkiyi delegeye bıraktı!

Tatar yetkiyi delegeye bıraktı!

CHP Gebze İlçe örgütü İl Kongresi öncesi tüm delegeyi toplayarak bir toplantı yaptı.

A+A-

 CHP Gebze İlçe örgütü İl Kongresi öncesi tüm delegeyi toplayarak bir toplantı yaptı. Toplantıya katılım yüksek olurken CHP İl yönetimine yönetim kurulu üye, Kurultay delegelerinin isimlerinin belirlenmesi noktasında delegenin neredeyse tamamı yetkiyi ilçe yönetimine bıraktı.

 

 

 

SEDAT TATAR: "DELAGASYONUMUZ NE DERSE O OLACAK"

 

 

Toplantıda açılış konuşması yapan CHP Gebze İlçe Başkanı Sedat Tatar "il kongresi için tüm delegelerimizi davet ettiğimiz bu toplantı belirleyici olacaktır. Bu gün konuşma hakkı siizn. Sizler düşüncelerinizi ve önerilerinizi bize bildireceksiniz. Her birinizin önerisi değerlidir. Sizler nasıl bir şekillenme isterseniz onu yaşama geçireceğiz" dedi.

 

 

 

DELEGELER DÜŞÜNCE VE ÖNERİLERİNİ SUNDU

 

 

Sedat Tatar başkanlığında oluşan divan CHP Kocaeli il delegelerine tek tek söz hakkı verdi. Delegeler düşünce ve önerilerini tek tek dile getirdi. Bir çok delege İl yönetimine Musa Yılmaz, Mustafa Arslan, Fehmi Topkaya, Selda Mican, Faik Baştaş önerirken CHP Kuultay delegeliği için ise Kıymet Ayan, Mehmet Sarıtoprak Cemal Dursun, Durmuş Karaboğa, Mustafa Türker, Sedat Tüze, Şehzade Bora çok önerildi. Öneriler arasında en çok önerilen isim ise Mehmet Sarıtoprak olması dikkat çekti.

 

 

 

GENELİ KUŞKAN DERKEN 4 DELEGE ÇEKİMSER KALDI

 

 

Toplantıya katılan delegelerin neredeyse hepisi mevcut il başkanı Kuşkan'ın il başkanlığına sıcak baktığı gözlenirken Başta CHP Gebze Belediye Meclis üyesi Abdullah Yılmazel, Eski yönetici Nurettin Canpolat olmak üzere 4 delege konuşma yaparak henüz listeler belli değil bu anlamda bizim kime oy vereceğimizde henüz belli değil dediler. Bir delege ise tüm adayların katılacağı bir toplantı önerdi.

 

 

 

MEHMET SARITOPRAK'TAN ÖNERİLERE TEŞEKKÜR

 

 

çok delegenin CHP kurultay delegesi olamsı için önerdiği Mehmet Sarıtoprak ta bir konuşma yaparak kendisini önerenlere teşekkür etti. Sarıtoprak konuşmasında "Arkadaşların önerisine teşekkür ederim. Kurultay delegeliğine aday olan partililerimizin hepsi değerlerimizdir. Örgütümüz kime karar verirse versin, bizim çalışma şevkimiz aynı olacaktır. Biz il başkanlığı kurultay delegeleri ve il yönetimi konusunda bütün yetkileri seçtiğimiz örgütümüze veriyoruz, Keza güvenmeseydik ilçe yönetimi oluşumunda birliktelik yapmazdık. Daha önce yaptığım basın açıklamamda da Sn. Kuşkan aday olması gerektiğini ve aday olması halinde destekleyeceğimi belirtmiştim. İlçe  örgütü, Gebze il örgütününde menfaatinide göz önünde bulundururak başarılı bir şekilde çalişabileceği bir il başkanı ve yönetimini seçmelidir. Böyle olunca başarıılı bir il yönetimi beraberinde başarılı bir ilçe yönetimini getirir. Arkadaşların önerisine teşekkür ederim. Kurultay delegeliğine aday partililerimizin hepsi değerlerimizdir." dedi.

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.