1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Süper Lig'de 2. hafta sonunda lider Galatasaray
Süper Lig'de 2. hafta sonunda lider Galatasaray

Süper Lig'de 2. hafta sonunda lider Galatasaray

Ligin 2. haftası oynanan tek maçla tamamlanırken, Galatasaray liderliğe yükseldi.

A+A-

Süper Lig'de 2. hafta yapılan tek maçla tamamlandı.

Haftanın kapanış maçında Fenerbahçe, sahasında ligin yeni takımı Atakaş Hatayspor ile 0-0 berabere kaldı.

MKE Ankaragücü'nün maç yapmadan (BAY) geçtiği ligin ikinci haftasında oynanan müsabakaların sonuçları şöyle:

Yeni Malatyaspor-Göztepe: 1-1

Gençlerbirliği-İttifak Holding Konyaspor: 0-0

Yukatel Denizlispor-Trabzonspor: 0-0

Aytemiz Alanyaspor-Hes Kablo Kayserispor: 2-0

Beşiktaş-Fraport TAV Antalyaspor: 1-1

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Demir Grup Sivasspor: 1-2

Kasımpaşa-Çaykur Rizespor: 2-0

Gaziantep FK-Fatih Karagümrük: 2-2

Medipol Başakşehir-Galatasaray: 0-2

Fenerbahçe-Atakaş Hatayspor: 0-0

Puan durumu

Süper Lig'de 2. hafta maçlarının ardından oluşan puan durumu şöyle:

#TakımOGBMAYAVP

1GALATASARAY22005146

2AYTEMİZ ALANYASPOR22004046

3GÖZTEPE21106244

4FATİH KARAGÜMRÜK21105234

5BEŞİKTAŞ21104224

6FRAPORT TAV ANTALYASPOR21103124

7ATAKAŞ HATAYSPOR21102024

8FENERBAHÇE21102114

9KASIMPAŞA21012113

10BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR21013303

11DEMİR GRUP SİVASSPOR210123-13

12HES KABLO KAYSERİSPOR210112-13

13İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR10100001

14GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ201135-21

15TRABZONSPOR201113-21

16GENÇLERBİRLİĞİ201102-21

17YENİ MALATYASPOR201114-31

18YUKATEL DENİZLİSPOR201115-41

19MKE ANKARAGÜCÜ100112-10

20ÇAYKUR RİZESPOR200214-30

21MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK200204-40

3. hafta programı

Süper Lig'de 3. hafta maçlarının programı şöyle:

25 Eylül Cuma:

20.00 Fatih Karagümrük-Medipol Başakşehir (Atatürk Olimpiyat)

26 Eylül Cumartesi:

13.30 Hes Kablo Kayserispor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Hatayspor-Kasımpaşa (Antakya Atatürk)

16.00 Göztepe-Gaziantep FK (Gürsel Aksel)

19.00 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor (Medical Park)

27 Eylül Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor-Aytemiz Alanyaspor (Çaykur Didi)

16.00 Demir Grup Sivasspor-MKE Ankaragücü (Yeni 4 Eylül)

16.00 İttifak Holding Konyaspor-Beşiktaş (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom)

28 Eylül Pazartesi:

20.00 Fraport TAV Antalyaspor-Yukatel Denizlispor (Antalya) 

AA

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.