1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. SP Gebze İlçe Divanı'nı yaptı!

SP Gebze İlçe Divanı'nı yaptı!

Saadet Partisi Gebze İlçe Teşkilatı her ay düzenli olarak yaptığı İlçe Divan’ın Nisan ayı toplantısını Özel Hisar Koleji Konferans Salonu’nda yaptı.

A+A-

Saadet Partisi Gebze İlçe Teşkilatı her ay düzenli olarak yaptığı İlçe Divan’ın Nisan ayı toplantısını Özel Hisar Koleji Konferans Salonu’nda yaptı. Toplantıya ilçe yönetimi, mahalle yönetimi ve partililer tam kadro katıldı.

 

Açılış ve yoklamanın ardından SP Gebze İlçe Başkanı Nurettin Çelik, açılış konuşması yaptı. Çelik, “ Bizi ayakta tutan teşkilat çalışmalarımızdır. Tutmuş olduğumuz yoldur. İki nokta arasından tek doğru geçer. Her zaman bakacağız bu doğrunun neresindeyiz. Biz doğrunun her zaman göbeğinde olmak zorundayız. Onun için her zaman söylüyoruz; ‘Teşkilat çalışmalarımızda üretim, üretim, üretim.’ Bizim bugün bu yapının, bu çatının altında durmamız çok akıllı olduğumuzdan değil, çok ihlâslı olduğumuzdan da değil. Cenab-ı Allah’ın bir lütfudur, bir keremidir. Dolayısıyla onun şükrünü eda etmemiz gerekecektir. Şükrünün edası teşkilatlarımızda ki çalışmalarımızla ve üreteceğiz fikir ve projelerden geçmektedir. Bu günler Milli Görüş çatısı altında çalışan kardeşlerimiz için zor günler. Ancak bilin ki, her zorluğun peşinde mutlaka bir bereket, aydınlık ve rahmet vardır. Bu rahmete talip olacak kişilerde sizlersiniz. Bundan dolayı bizler alacağımız sorumlulukları, yerine getireceğimiz görevleri, ciddi bir şekilde yapmak zorundayız. Çünkü biz inandık, inanan insan her zaman üstündür. Geçmişte olduğu gibi hayırlı hizmetleri yine bizler yapacağız” dedi.

 

 

 

"BU ÜLKENİN MİLLİ GÖRÜŞ’E İHTİYACI VAR"

 

 

 

Çalik, “4 yıldan beri beklediğimiz bir kent meydanı projesi vardı. Yerel yöneticiler yatıp kalkıp bunu söylüyorlar. Geçen gün bir kardeşimizin nikah merasimine gittik. Girerken sanki bodruma girdiğimi hissettim. Çevremizdeki en kötü kalfayı, en kötü müteahhide deseniz böyle bir salon yapılacak bundan daha kötüsünü yapamaz. Bunların hizmet anlayışını gösteren yapılardan bir tanesi bu. Bizler geçmişte hayırlı hizmetler yaptık. Bu ülkenin insanları en iyisine layıktır. Bu çalışmaları bu zihniyetlerin yapması mümkün değildir. Bu ülkenin, bu insanların yeniden Milli Görüş’e ve adil düzene ihtiyacı vardır. Onu getirecek kişilerde sizlersiniz. Eksikliklerimiz var. Her birimiz eksikliklerimizi biliyoruz. Ama hiç kimseye aldırış etmeden kendi sorumluluğumuzu yerine getireceğiz. Biz haktan ve hakikatten yanayız. Bizim bir inancımız var, bizim bir idealimiz var. Bu inanç ve idealin peşinde gece gündüz demeden sadece ve sadece, Cenab-ı Hakkın rızasını gözeterek çalışma mecburiyetimiz var. Bu bilinç ve şuurla her birimizin görevlerini en iyi şekilde yapacağına inanıyorum” dedi. Konuşmanın ardından önümüzdeki ay yapılacak olan çalışmalar ve projeler masaya yatırıldı. Partililer arasında fikir alış verişi yapıldı.

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.