PKK'dan kimlik oyunu!

Terör örgütü PKK, başına 1 milyon ödül koyulan yeşil listedeki Doğan Semsûr kod adlı terörist Hasan Erdoğan'ın ölümünü gizledi.

Yeşil listede PKK'lı olarak aranan terörist, Afrin'de YPG saflarında öldü. Ancak örgüt, diğer ölülerinin isimlerini açık biçimde duyururken Kandil'den gelen elebaşının kimlik bilgilerini gizledi.

YEŞİL LİSTEDEKİ TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ

Afrin'de devam eden Zeytin Dalı Harekâtı'nda PKK'nın önde gelen isimlerinden Doğan Semsûr kod adlı terörist Hasan Erdoğan öldürüldü. 1 milyonluk 'yeşil' listede aranan terörist Hasan Erdoğan'ın öldürülmesi terör örgütünün yayın organlarında da yayımlandı.

ADINI AÇIKLAYIP FOTOĞRAFINI GİZLEDİLER

Ancak terör örgütü PKK sinsi bir yola başvurup öldürülen diğer teröristlerin fotoğraflarını ve açık kimlik bilgilerini paylaşırken, bu teröristin sadece adını açıkladı ve fotoğraf hanesine karanfil fotoğrafı koydu.

6 ŞUBAT'TA 82 TERÖRİSTLE BİRLİKTE ÖLMÜŞ

İçişleri Bakanlığı'nın en çok aranan teröristler listesinde 1 milyon lira ödüllü Yeşil kategoride yer alan terörist Hasan Erdoğan'ın 6 Şubat'ta Afrin'in Şeyhurze köyünde kendisine bağlı 83 teröristle birlikte öldürüldüğü belirlendi.

(Kaynak: Sabah)