İvrindi’de Değerler Eğitimi Yardımlaşma Semineri İlgi Gördü

Balıkesir'in İvrindi ilçesinde, Şehit Fatih Tomuşoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde düzenlenen Değerler Eğitimi Yardımlaşma konulu seminer ilgi...

Balıkesir'in İvrindi ilçesinde, Şehit Fatih Tomuşoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde düzenlenen Değerler Eğitimi Yardımlaşma konulu seminer ilgi gördü. Prof. Dr. Fatih Satıl'ın konuşmacı olarak katıldığı semineri İlçe milli Eğitim Müdürü Mustafa Yücel'de izledi.

Şehit Fatih Tomuşoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde düzenlenen seminer de konuşan Prof. Dr. Fatih Satıl, yarınlarımızın temel taşları olan öğrencilerin yardımlaşmaya önem vermeleri gerektiğini söyledi. Prof. Satıl, yardımlaşmanın önemi üzerinde durdu. Prof. Dr. Fatih Satıl, "Doğanın bir denge içinde kalmasının doğada yaşayan tüm canlıların birbirleri ile olan yardımlaşmasından kaynakladığını bilmemiz gerekiyor. İnsani unsurların temeli olan yardımlaşma kavramı, kaybedilmemesi gereken en önemli unsurdur." dedi. Seminerin sonunda, Müdür Mustafa Yücel, Prof. Dr. Fatih Satıl ve programın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.