1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. SEDAŞ'ta görev değişikliği!

SEDAŞ'ta görev değişikliği!

SEDAŞ İcra Başkanlığına bağlı Direktörlük sayısını arttırdı. Bu değişiklikle birlikte Direktörlük görevlerinde yeni atamalar da yapıldı.

A+A-

SEDAŞ’ta Dönüşüm Projeleri konusunda koordinasyonu sağlayan Proje Ofisi, Direktörlük olarak yeniden yapılandırılırken, SEDAŞ’ta çok uzun yıllardır büyük deneyimlere sahip olan ve Dağıtım Direktörü olarak görev de yapan Nusret Altun, yeni oluşturulan ve SEDAŞ’ta büyük projelerin gerçekleştirilmesini sağlayacak Proje Yönetim Direktörlüğü görevine getirildi.

 

 

Satış Direktörü olarak görev yapmakta olan uzun yıllar Türkiye’nin değişik bölgelerinde enerji dağıtımında Bölge Müdürü, Teftiş Kurulunda Başmüfettiş, Daire Başkanı ve Genel Müdür  olarakta görev yapmış olan Yunus Bekircan ise İşletme Bakım, Dağıtım Hatları ve Dağıtım Merkezleri ile Ölçme ve Veri, Tesis Yapım İşleri konularında yetki ve sorumluluğu olan  Dağıtım Direktörlüğü görevine getirildi.

 

 

Türkiye’de pek çok bölgede Müessese Müdürü ve Bölge Müdürü olarak görev yapan ve özelleşmeden sonra SEDAŞ’ta Ortak Hizmetler Direktörü  olarak görevini sürdüren Mevlüt Durgaç ise aynı görevine devam ederken, Finans Direktörlüğünden kısa süre önce kendi isteği ile ayrılan Sinan  Öktem’in boşalttığı Makama Orta ve Doğu Avrupa’nın lider enerji şirketi, SEDAŞ’ın ortağı CEZ Grup bünyesinden, Finans konusunda çok donanımlı ve deneyimli bir yönetici olan Roman Grunt getirildi.  Satış Direktörlüğüne de enerji sektöründe deneyimli Çek Cumhuriyetinde, Polonya ve Bulgaristan da enerji dağıtımında büyük  projelerde görev almış olan Rostislav Diza getirildi.

 

 

Bekir Sami Güven SEDAŞ’ın yukarı doğru sürekli yükselen performansının görev değişikliği ve yeni atamalarla daha çok ivme kazanacağını  ve büyük projelere imza atarak başlanan 2012 yılının  sonunda, SEDAŞ’ın hedeflediği  başarı grafiğinin mutlaka en iyi şekilde çok daha yükselerek gerçekleşeceğinden emin olduklarını belirtti.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.