1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Sağlık Tesisi hizmete açılıyor!

Sağlık Tesisi hizmete açılıyor!

Çayırova Belediyesi tarafından yer tahsisi yapılan ve İl Genel Meclisi tarafından inşaatı tamamlanan sağlık tesisi 10 Eylül’de Hizmete açılıyor.

A+A-

Çayırova Belediyesi tarafından yer tahsisi yapılan ve İl Genel Meclisi tarafından inşaatı tamamlanan sağlık tesisi 10 Eylül’de Hizmete açılıyor. Çayırova Belediyesi ve İl Genel Meclisi’nin yoğun çalışması sonrası ilçeye kazandırılan tesisi Gebze Fatih Devlet Hastanesi ile entegreli çalışarak Çayırova’lılara tüm sağlık alanlarında hizmet verecek. Gebze Fatih Devlet Hastanesi Çayırova Polikliniği olarak sağlık hizmetleri sunacak olan tesisin açılışının ardından tüm branşlarda Çayırova’lılara sağlık hizmeti sunulacak.

 

 

Hastanenin Durumu Değerlendirildi

 

 

10 Eylül tarihinde Çayırova’nın ilk sağlık tesisi olarak hizmete açılacak Gebze Fatih Devlet Hastanesi Çayırova Polikliniği’nin son durum değerlendirilmesi Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Rad. Dr. Hürcan Alpay ve Çayırova Belediyte Başkanı Ziyaettin Akbaş tarafından yapıldı. Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Rad. Dr. Hürcan Alpay’ın ziyaretlerini kabul ederek açılacak olan hastane hakkında değerlendirmelerde bulunan başkan Akbaş, öncelikle sağlık tesisinin Çayırova’ya hayırlı olmasını diledi. Yer tahsisi yapıldıktan sonra hastanenin oluşumunda büyük bir çaba sarfettiklerini vurgulayan Akbaş, hastanenin yapımının İl Genel Meclisi’nce gerçekleştirildiğini belirtti. önceden birkaç branşta düşünülen hastanenin tüm branşlarda hizmet verebilecek olmasının ayrı bir önem taşıdığını söyledi.

 

 

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Rad. Dr. Hürcan Alpay ile fikir alışverişinde bulunan Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, bu çalışmada gösterilen özveri ve ilgiden dolayıda teşekkürlerini sundu. Fatih Devlet Hastanesi ile entegreli olarak çalışacak hastanenin iç tefrişatının da tamamlandığını ifade eden Akbaş, hastanenin bahçesinde ve çevresinde gerekli düzenlemeleri yaptıklarını ve eksikliklerin giderilmeye devam ettiğini dile getirdi. 

 

 

 

Çayırova’da açılacak polikliniğin tüm branşlarda sağlık hizmetleri sunacağını belirten Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Rad. Dr. Hürcan Alpay ise başkanlık makamındaki ziyaretinde, öncelikle hastanenin hayırlı olmasını söyledi. Çayırova’nın konumu bakımından bu tür tesise ihtiyaç duyduğunu gördüklerini belirten Alpay, açılacak polikliniğin sağlık ihtiyaçlarına cevap verebileceğini ve bu anlamda Gebze Fatih Devlet Hastanesi Çayırova Polikliniği olarak tüm branşlarda hizmet vereceklerini belirtti. başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Rad. Dr. Hürcan Alpay’a Hastane Müdürü Abdulselami Tatar’da eşlik etti.   

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.