1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Oğuz: "Dilovası'nın dostu yok"

Oğuz: "Dilovası'nın dostu yok"

Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Ercan Oğuz, son günlerde Dilovası'n da yaşanan gelişmeler ile ilgili olarak yazılı bir basın açıklaması yaparak adeta açtı ağzını yumdu gözünü.

A+A-

Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Ercan Oğuz, son günlerde Dilovası'n da yaşanan gelişmeler ile ilgili olarak yazılı bir basın açıklaması yaparak adeta açtı ağzını yumdu gözünü. Oğuz, Dilovası üzerinde oynanan oyunları eleştirirken, siyasileride bombardımana tuttu.

İşte Oğuz'un basın açıklaması; "Dilovası Saadet Partisi olarak bundan sonra a, b, c, partisi demeden kim olursa olsun, yanlış yapanların karşısında olacağız. Yapılan güzel şeyleride alkışlayacağız takdir edeceğiz. Dilovası yıllardır hava kirliliği, işsizlik ve rant bölgesi olması ile gündem de yerini almıştır. Bizler Dilovası halkı olarak her geçen gün iyileşecek umuduyla ümitlerimizi yeşertirken, aksine ilçemiz daha da kötüye gitmektedir. Bir kısım insanlar bunlarla kalmayıp adeta Dilovası halkıyla alay edercesine bir tutum içersine girmiştir.

 

 

BÜROKRASİ SINIFTA KALDI

 

 

Kocaeli Valisi "Dilovası'n da hava kirliliği yok" diyor. Dilovası'n da yaşasaydı böyle demiyecekti sayın valimiz. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu "İZAYDAŞ Dilovası'nın çöpüdür. Seçim önceside çöple ilgili hiçbir söz vermedim" diyorlar. Sayın Karaosmanoğlu "Çöp Dilovası'nın çöpüdür. Cebime mi koyayım diyerek" adeta Dilovası halkıyla dalga geçmektedir.Ayrıca  Dilderesi'n de de yüzülecekmiş. Karaosmanoğlu gelsin yüzsün bende söz veriyorum o suyu içerim. Büyükşehir Belediye Başkanının elinde olsa helikopterle bile Dilovası'nın üzerinden geçmeyecektir.Sayın Başkan ne konuştuğunun farkında değil galiba. Bu halk sizlere güvenerek destek verdi.  Sizler ise nankörlük yapmaktasınız. Ancak bizim iki elimizde yakanızdadır bunu bilin.

 

 

 

NANKÖRLÜK YAPANLAR ORTADA

 

 

Tüm bunlar yetmezmiş gibi Dilovası'nın oylarını alan bir vekil Zeki Aygün Dilovası halkını nankörlükle suçlamaktadır. Asıl nankörün kim olduğu açıkça ortadadır. Makamlarla mevkilerle insanların adam olmayacağını herkes bilir. Siz hiç araştırdınız mı? Dilovası halkından kaçta kaçı bu sanyilerde çalışmaktadır. Kaç esnaftan alışveriş yapıyorlar. Bunları öğrenin sayın vekil. Bu halk sahipsiz değildir. Bunu göreceksiniz. Ayrıca il başkanlığınız zamanında teşkilatına sahip çıkamayan bir insandan bizlerde fazla birşey beklemiyoruz. Bunu da bilin.

 

 

"DİLOVASI DERTOVASI OLDU"

 

 

Gelelim Dilovası Belediye Başkanımıza kendisinin sanayiciden mi yoksa halktan yanamı olduğunu biz anlıyamadık. Dilovası'nı dert ovası yaptınız. Sizler sahip çıkmazsanız yarın sahip çıkacak birileri olacaktır. Bekleyin görün. Bizler arkadaşlarımızla birlikte oluşturduğumuz Çevre Araştırma Komisyonu Dilovası'nın sıkıntılarını dile getirirken, sizler bu sıkıntıları hep görmezden geldiniz. Dilovası'nı hep pohpohlayarak Kocaeli'nin en çok hizmet alan ilçesi olarak gösterdiniz.Siz söylediklerinize inanıyormusunuz merak ediyorum.

 

 

YILDIRIM'I HALKA ŞİKAYET ETTİ

 

 

Son olarakta AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım'a seslenmek istiyorum. Ben burda sizleri Dilovası halkına şikayet ediyorum. Dilovası halkı için mücadele etmek yerine vekillerin ve rantçıların peşinden koşuyorlar. Dilovası halkının peşinden koşacağına onları tercih etmenizi anlıyamıyorum.

 

 

ONURLU MÜCADELEMİZ SÜRECEK

 

 

Kısacası Kocaeli'de bürokratlarımız ve siyasetçilerimiz sınıfta kalmışlardır. Halkı yok saymakla siyaset yapmanın faturasını seçimlerde sandıkta göreceklerdir. Biz SP olarak halkımızın yanından hiç bir zaman ayrılmayacağız. Yanlışları olanları da kınayacağız. Bizler halkın sesi, halkın nefesi ve halkın maneviyatı olan Milli Görüşçüyüz. Bizleri kendini bilyene birileri şov yapmakla suçlayabilir. Bizlerin şova ihtiyacı yok. Sağlıklı güzel bir ilçede yaşamak için mücadele ettiğimizi anlıyamıyacak kadar dar kapasiteli insanlarla birşeyler yapılamıyacağını öğrendik. Partimizle birlikte bu onurlu mücadeleye destek veren HAS Parti İlçe Başkanı Fevzi Perk'e, CHP İlçe Başkanı İsmail Kaya'ya MHP ilçe Başkanı Metin Uzunok'a ve BDP ilçe Başkanı Ramazan Akboğa'ya bu onurlu mücadelelerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizler Dilovası halkının menfaatleri için hiç bir zaman şavaşmaktan kaçınmayacağız. Bu halk sahipsiz değidir."dedi. 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.