1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Mutluluk Çubuğu Ve Mutluluk Çubuğu Ameliyatı
Mutluluk Çubuğu Ve Mutluluk Çubuğu Ameliyatı

Mutluluk Çubuğu Ve Mutluluk Çubuğu Ameliyatı

Sertleşme sorunu, birçok erkekte özellikle 40 yaş üzeri bireylerde görülen ve cinsel hayatı olumsuz bir şekilde etkileyen, fakat birden fazla tedavisi olan bir sorundur.

A+A-

Sertleşme sorununun birçok fiziksel ve psikolojik nedeni olabilir. Bunların başında stres, alkol ve sigara gelir. Ayrıca bir diğer nedeni de kalp ve damardan kaynaklıdır. Bu sorunun ameliyatı vardır, fakat bu mutluluk çubuğu ameliyatı oldukça kolaydır ve korkulacak hiçbir şey yoktur.

Mutluluk çubuğu, Sertleşme sorunu yaşayan erkeklere uygulanan en son tedavidir. Diğer uygulanan tedaviler işe yaramayınca devreye halk arasında bilinen adıyla mutluluk çubuğu ameliyatı girer, mutluluk çubuğu ameliyatı içeriden takılan bir protezdir ve dışarıdan bakıldığında kesinlikle belli olmaz. Mutluluk çubuğu ameliyatının riski yoktur, mutluluk çubuğu ameliyatı olduktan sonra aynı gün taburcu olabilirsiniz ya da bir gün tedbir amaçlı hastanede kalabilirsiniz. Bu gittiğiniz hastaneye göre ve uygulan prosedüre göre değişir.

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı Hakkında

Mutluluk çubuğu ameliyatı öncelikle riskli değildir, bunu bilmelisiniz. Ameliyat birkaç saat sürer ve sertleşme sorunu yaşayan her erkek birey hemen ameliyat olmaz, öncelikle farklı ve daha basit uygulamalar ile bu sorun tedavi edilmeye çalışır, eğer tedavi edilmezse bu sefer mutluluk çubuğu ameliyatı yöntemine başvurulur. mutluluk çubuğu ameliyatı sizin isteğiniz ile değil doktorun talebiyle gerçekleşir. Ayrıca bu yöntemin tek parça, iki parça üç parça olmak üzere çeşitleri vardır. Mutluluk çubuğu ameliyatının avantajları olduğu gibi dezavantajları vardır. Ayrıca bu protezler taktıran kişiye sorun çıkarmadan uzun süreli kullanılabilir. Böylece cinsel hayatınız ve partneriniz ile olan hayatınız daha sağlıklı ve güzel bir hal alır.

Mutluluk çubuğu Ameliyatı Sonrası

Bir diğer birçok kişi tarafından merak edilen konu ise mutluluk çubuğu ameliyatı sonrasıdır, mutluluk çubuğu kolay bir ameliyat olduğu için sonrası da çok zorlayıcı bir süreç değildir. Mutluluk çubuğu ameliyatı olduktan 1 ya da 2 hafta sonra ameliyat bölgesinde morarma, ağrı ya da kızarıklıklar oluşabilir. Fakat doktorunuzun verdiği çeşitli ağrı kesiciler ve ilaçlar sayesinde bu süreç çok daha kolay bir şekilde atlatılabilir.

Mutluluk Çubuğu Taktıran İnsanlar Memnun Kalıyor Mu?

Özellikle 40 yaş ve üzeri erkek bireylerde görülen bu sorun için en son uygulanan tedavi yöntemi mutluluk çubuğudur. Halk arasında mutluluk çubuğu fakat tıp dünyasında penil protezler adı ile yapılan bu tedavi çeşidini yaptıran erkeklerin büyük bir kısmı memnun hem sağlık açısından hem de partneriniz ile cinsel sağlığınız açısından güzel ve tatmin edici bir yöntem. Hem dünyada hem de Türkiye’de sıklıkla uygulanan bu yöntem, günümüzde de sıklıkla tercih ediliyor ve her hastane olmasa da birçok hastane tarafından yapılıyor.

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı Fiyatları

Mutluluk çubuğu ameliyatının fiyatları hastaneye göre farklılıklar gösterir. Daha fazla bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.