1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. MÜSİAD’dan üyelere seminer

MÜSİAD’dan üyelere seminer

MÜSİAD Gebze Şubesi, Üyelerine Yönelik TURQUALITY Desteklerinden Nasıl Faydalanılır Konulu Bilgilendirici Bir Eğitim Semineri Düzenledi.

A+A-

MÜSİAD (Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği) Gebze Şubesi üyelerinin ufkunu açıcı konu ve konuklar ile düzenlediği seminerlerine TURQUALITY ile devam etti. Sunumunu PROGROUP Uluslararası Danışmanlık Genel Müdürü, MBA-MSc, Salim ÇAM'ın yaptığı seminere markalaşma hedefi olan firmaların ilgisi yoğun oldu.

 

 

MÜSİAD Gebze Şube toplantı salonunda düzenlenen seminerde, gittikçe ağırlaşan rekabet koşulları ve değişen tüketim kalıpları, uluslararası arenada yer almak isteyen, Dünya pazarından daha fazla katma değer ve daha fazla pazar payı almak isteyen girişimcilerimizin marka oluşturmada Dünyanın ilk ve tek devlet destekli markalaşma programı TURQUALITY sisteminden faydalanmaları için, sistemin bilinmeyen yönleri, desteklerden en yüksek seviyede faydalanabilmeleri için aydınlatıcı bilgiler aktarıldı. TURQUALITY nedir, amacı ve hedefleri, destek ve teşvikleri, girme koşulları nelerdir, TURQUALITY'de marka, performans, ticaret, pazarlama satış,tedarik zinciri yönetimi, yönetişim ve bilişim, insan kaynakları yönetimi gibi konulara değinildi. Seminer sunumundan sonra katılımcıların soruları cevaplandırıldı. Kapanış kısmında katılımcılar seminerden son derece istifade ettiklerini ifade ettiler.

 

 

Bu başlangıcın devamı ve değişik konularda zaman zaman sohbet tarzında da olsa bir araya gelinmesi yönünde katılımcılar ve sunumu gerçekleştiren Sayın Salim Çam tarafından dile getirildi. MÜSİAD Gebze Şubesi adına, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Doğan Güler, üyelerimizin talepleri doğrultusunda belirlenecek konular ile bir araya gelme çalışmalarının devam edeceğini ifade etti. Güler'in Sunumu gerçekleştiren Sayın Salim Çam'a ve katılımcılara teşekkürünün ardından toplantı sonlandırıldı.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.