1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. MHP İl Başkan'ını seçti!

MHP İl Başkan'ını seçti!

MHP İl Kongresinde Aydın Ünlü 301 delegenin oyunu alarak MHP`nin yeni il başkanı seçildi.

A+A-

MHP yeni il başkanını seçti. Körfez Yarımca Açık Hava Tiyatrosu'nda yapılan oy kullanma hakkı bulunan 601 delegeden 587 kişi sandık başına gitti. Aydın Ünlü 301 delegenin oyunu alarak MHP'nin yeni il başkanı seçildi. Diğer adaylardan İsmail Kurt 242, Ruhi Çavdar 55, Fikret Yalçınöz 8 oy aldı. 11 oy geçersiz sayıldı.

 

 

AYDIN ÜNLÜ'NÜN LİSTESİ

 

YÖNETİM KURULU:

 

Dursun Daşdangil, Esat Muratoğlu, Alaattin Selçuk Doğan, Yüksel Ercan, Mustafa Cintaş,Abdülaziz Becerikli, Fatih Galyan , Faruk Bostan, Mustafa Kayış, Eşref Ayhan Arpacı, Suat Kamil Ulaş, Doğan Bekiroğlu, İsmail Okcan, Alper Kısakol, Özgen Keçeçi, Şirin Aydın, Ömer Tahsin Cebeci, Sait Yıldırım, Recep Yılmaz, Hamza Güloğlu, Tuncay Batı,  İzzet Erdem, Osman Alkan, Ercan Bayrak, Tamer Aykurt, Bahadır Yılmaz, Murat Kalender, Bayram Karaaslan, Yağız Öztürk Gönen, Haluk Cem Gökmen, Hasan Ali Düzkesen, Ahmet Metin

 

 

DİSİPLİN KURULU:

 

 

Alibey Yazıcı, Sedat Arı, Bünyamin Akman,  Korhan Oğuz, Şirzat Ataman, Talip Kocatürk, Zecayir Ateş

 

 

ÜST KURUL DELEGELERİ:

 

 

Bünyamin Akman, Aydın Ünlü, Sedat Arı, Kaan Dilmen, Nusret Acur, Mehmet Emin Şimşek, Erkan Azeri, Taner Karagül, Zekeriya Bayraktar, Metin Aydul, Dursun Daşdangil, Rıza Ağdağ, Alaatin Selçuk Doğan, Hayri Boz, Yüksel Ercan, Cumali Özcan, Rıza Tevfik Erdoğan, Niyazi Güner, Faruk Küçükyıldız, Celalettin Şahin, Hüseyin Murtazaoğlu, Halit Bolan, Ahmet Metin 

 

 

İSMAİL KURT'UN LİSTESİ

 

YÖNETİM KURULU:

 

 

Ali Karaca, Alparslan Aslan, Altan Kaçaran, Arif Erbaş, Ayhan Özdol, Aytekin Karadeniz, Bekir Yazgan, Burak Örçen, Cengiz Şimşek, Derya Çavdar, Engin Issılar, Fikret Kaya, Filiz Kıymaz, Hüseyin Çakır, Kemal Duyar, Kenan Höbek, M.  Emin Sinanlıoğlu, Neşat Er, Nevzat Çoşkun, Osman Bacacı, Ögetay Bal, Suat Kaçar, Şaban Ufuk, Şeref Öztürk, Şinasi Sarı, Turan Toptaş, Ümit KumVeysel Akgün, Yusuf Kara

 

DİSİPLİN KURULU:

 

 

Ahmet Bıyıklı, Fikret Canbaz, Abdülvahit Satır, Halil Özcan, Erol Akkoç, Fedai Okumuş, İsmail Çeviker

 

ÜST KURUL DELEGELERİ:

 

 

İsmail Kurt, Ahmet Mercan, İskender Turan, Halil Bayhan, Metin Uzunok, Cemal Akif, Bekiroğlu, Orhan Kılınçsoy, Mustafa Gürsoy,  Naci Karar, Çağdaş Duyar, Şambaz Yıldız, Hüseyin Avni Aslan

 

 

 

RUHİ ÇAVDAR'IN LİSTESİ

 

YÖNETİM KURULU:

 

 

Fikri Kalaycıoğlu, Halit Aslan, Süleyman Gökbayrak, Oktay Kuvvet, İsmail Yazıcı, Fuat Keleş, Gökmen Türengül, Salih Uslucan, Oya Salman, Gülay Gürbüz, Sabiha Çalışkan, Polat Ağralı, Ömer Kaymak, Kalender Alyagut, Dursun Öztürk, Hasan Adlın, Mustafa Aksoy, Bülent Koray Yılmaz, Murat Şimşek, Fatih Gümüş, Emrah Erdoğan, Melikşah Taşkın, Kemal Okur, Murat Nuri Demirbaş, Sinan Yıldız, Sinan Çetin, İsmail Baran, Mustafa Gülcan, Yaşar Sel, Kemal Garipoğlu, Ümit Kurt, Oğuz Erhan Kopuk

 

 

 

İL DİSİPLİN KURULU:

 

 

Salih Ayten, Ekrem Çalışkan, Nejat Ocaksız, Ferdi Pınar, Ali Sert, Ozan Tatlı, Sinan Elieyioğlu, Adem Yakut

 

 

 

ÜST KURUL DELEGELERİ:

 

 

Ruhi Çavdar, Celalettin Yaylak, Fikret Yalçınöz, Cemal Bekiroğlu, Emin Şimşek, İskender Turan, Taner Karagül, Zekeriya Bayraktar, Orhan Kılınçsoy, Nihat Gürel, Faut Keleş, Hasan Turan, Polat Ağralı, Kemal Garipoğlu, Mustafa Aksoy, Muhammed Örenay, Mehmet Kurtoğlu, Mehmet Bayram, Vahdet Şeker, Veysel Yavuz, Nazife Kandemir, Selim Çakır, Necmi Sevemez

 

 

 

FİKRET YALÇINÖZ'ÜN LİSTESİ

 

YÖNETİM KURULU:

 

 

Mehmet Yıldırım, Ahmet Köprücü, Salih Yeykan,  Salih Yıldız, Zülfü Özdoğan, Yaşar  Kardaş, Hakan Kayacı,  Mustafa Yenigül, İbrahim Aktürk, Ahmet Coşkun, Ahmet Keskin, Sinan Yıldız, Veysel Çetinkaya, Ersin Yıldırım, Salih Ayten, İrfan Öge,  Kubillay Ongur, Seyit Ali Kara,  Hüseyin Sancaktar, Tarkan Karabulut, Kayhan İpek, Mualla Karabulut, Nuriye Kaymaz, Sevim Çilingir, Necmi Kaymaz, Sevim Çilingir, Necmi Sevemez, Şirin Aydın, Beyhan Şen, Sedat Topal, Bülent Gün, Abdurrahman Esin, Murat Bozkurt, Eser Şen

 

 

DİSİPLİN KURULU:

 

 

Muzaffer İzmitli, Nevzat Erçevik, Ahmet Çokkaçan, Ahmet Yücel, Yavuz Demirel, Satılmış Çalımlı, Murat Küçükarslan

 

ÜST KURUL DELEGELERİ:

 

 

Rıza Doğan, Gaffar Karagül, Kazım Akçay,  Bünyamin Akman, Fikret Yalçınöz, Kemal Köse, Ruhi Çavdar,  İsmail Kurt, Aydın Ünlü, Halit Bayhan,  İskender Turan, Erkan Azeri, Emin Şimşek, Metin Uzunok, Nusret Acur, Akif  Bekiroğlu, Kaan Dilmen, Zekeriya Bayraktar, Orhan Kılınçsoy, Ahmet Mercan, Taner Karagül, Ramazan Çakırca, Veysel Yavuz

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.