1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Medyum Ali Hoca ve havas ilmi

Medyum Ali Hoca ve havas ilmi

Sıradan insanların anlayamadığı ve kullanamadığı manevi alemler hayatımızı baştan aşağı değiştirebilecek kadar kudretli bir güce sahip.

A+A-

medyum ali hoca Sıradan insanların anlayamadığı ve kullanamadığı manevi alemler hayatımızı baştan aşağı değiştirebilecek kadar kudretli bir güce sahip. Pek çok kişinin anlayamadığı bu gücü kullanarak insanların maddi dünyada yaşadığı sorunları bile çözüme kavuşturmak mümkün.

Bugüne kadar pek çok kişinin üzerinde çalıştığı medyumluk alanı günümüzde de temsilcileri tarafından devam ettirilmekte. Vefk gibi çalışmalar aracılığıyla insanların sorunlarına çözüm olan medyum hocalar bu işi yaparken farklı ilimlerin gücünden ve bilgisinden yararlanmaya devam ediyor.

Bu alanda adını sık sık duyduğumuz medyum hocalardan olan Medyum Ali Hoca, medyumların manevi alemlerin enerjilerini kullanabilmek için havas gibi temel ilimlere ihtiyaç duyduğundan bahsetmekte. Maneviyatın temellerini oluşturan havas gibi ilimler duaların gücünü ve dünyevi alemde yarattıkları etkiyi temel alıyor.

Manevi alemi anlayabilmek için önce insanların enerjilerini tanımanın gerektiğini söyleyen Medyum Ali Hoca, internet sitesindeki açıklamalarında bir çalışmanın doğru şekilde yapılabilmesi için mutlaka kişinin sorununun net olarak bilinmesi gerektiğini belirtiyor. Her çalışmanın medyum hocaların eliyle yapılamayacağını da belirten Medyum Ali Gürses, doğru çalışmanın gerçekleştirilebilmesinin her zaman sorunun doğru şekilde tespit edilmesine bağlı olduğunu söylemekte.

Havas gibi ilimler insanlara pek çok konuda yardımcı olabiliyor. Özellikle maneviyat ile alakalı konuların dünyaya yansıdığı evlilik, aşk, bağlılık gibi konularda özel olarak etkisi olan bu ilimler iyi bir medyum hocanın elinde çok güçlü bir silaha dönüşebiliyor. Her zaman için insanın hayrına kullanılması gereken havas ilmi nesillerdir en iyi medyumlar tarafından bu amaçlar için kullanılıyor.

Havas ilmi medyumluk işinin yüzlerce kadim parçasından yalnızca bir tanesi. Manevi alemlerin etkisinden tam olarak yararlanabilmek yalnızca bu ilim gibi yıllar boyunca medyum hocalar tarafından geliştirilmiş, günümüze kadar taşınmış onlarca farklı ilmin kullanılması ile mümkün olabiliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.