1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. MARKA yeni fikirler peşinde!

MARKA yeni fikirler peşinde!

MARKA Genel Sekreteri Erkan Ayan, 2012 Çalışma Programı kapsamında uygulanması planlanan güdümlü proje desteği konusunda çalışmalar yürüteceklerini ve yeni proje önerilerini, fikirlerini beklediklerini söyledi.

A+A-

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Erkan Ayan, 2012 Çalışma Programı kapsamında uygulanması planlanan güdümlü proje desteği konusunda çalışmalar yürüteceklerini ve yeni proje önerilerini, fikirlerini beklediklerini söyledi. 

 

 

ÇALIŞMALARA DEVAM

 

 

Genel Sekreter Erkan Ayan, kurulduğu günden bu yana bölgesel kalkınma odaklı çalışmalarını ve desteklerini hız kesmeden sürdüren MARKA tarafından Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu ve Yalova’dan oluşan Doğu Marmara bölgemizin ve ülkemizin kalkınmasında katalizör olacak güdümlü projeler yürütüleceğini belirtti. Bu projelerin, 2010-2013 Doğu Marmara bölge planında belirlenen stratejik amaçlar doğrultusunda, bölge illerimizdeki sektörlerin gelişimine en yüksek katkıyı sağlayacak ve illerimizin sürdürülebilir kalkınmasında sürükleyici etki yapacak model projeler olacağını sözlerine ekledi. Genel Sekreter Erkan Ayan; Sıradışı ve sürükleyici model projeler ile sektörel ihtisaslaşma, kümelenme ve girişimcilik gibi sürdürülebilir kalkınma sürecine ivme kazandırılacak, katma değeri yüksek iktisadi faaliyetlerin hayata geçirileceğini söyledi.

 

 

ANKETE KATILIN

 

Kalkınmada ortak akıl ve eşgüdümün gerekliliğinin bilinciyle bölge paydaşlarımızın proje önerileri ve sürdürülebilir kalkınmada öncelikli ele alınmasında faydalı olacak  ve geleceğine yön verecek fikirlerinin alınarak model projeler gerçekleştirilecek.Genel Sekreter Erkan AYAN; sıra dışı ve sürükleyici model proje fikirlerini Doğu Marmara Kalkınma Ajansının www.marka.org.tr adresindeki “Bölgemizin Gelişmesine Katkıda Bulunun!” başlıklı ankete girilebileceğini belirtti ve proje fikirlerini beklediklerini söyledi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.