9079,97%3,10
32,34% 0,28
35,10% 0,00
2312,35% 1,54
3843,45% -0,29
Kocaeli Protokolü, siyasi partiler ve STK'ların bayramlaşacağı saat ve yerler şöyle:
Vali Ercan Topaca’nın katılacağı programlar:
13.00-15.00 arası Dolphin Yunus Emre Kültür Merkezi’nde Kent Bayramlaşması
11.00 İl Jandarma Komutanlığı
12.00 İl Emniyet Müdürlüğü bayramlaşması
Vali Yardımcısı Mustafa Pekdemir’in katılacağı programlar:
10.30 Kassel Çocuk Köyü’nde bayramlaşma
11.30 Huzurevi
Vali Yardımcısı Şükrü Çakır’ın katılacağı programlar:
10.30 C Tipi Kapalı Cezaevi
11.30 Kocaeli Devlet Hastanesi
12.30 İzmit Seka Devlet Hastanesi
Vali Yardımcısı Abdullah Etil’in katılacağı programlar:
10.30 75. Yıl Cumhuriyet Yetiştirme Yurdu
11.30 Kocaeli Bakım Rehabilitasyon ve Aile Merkezi
AK Parti bayramlaşmaları:
12.00’da il binasında toplu bayramlaşma- tüm milletvekilleri katılacak.
14.30-15.30 arası, Kartepe İlçe Teşkilatı
14.30-15.30 arası, Gölcük İlçe Teşkilatı
14.30-15.30 arası, Derince İlçe Teşkilatı
14.30-15.30 arası, Körfez İlçe Teşkilatı
14.30-15.30 arası, Dilovası Teşkilatı
15.30-16.30 arası, Karamürsel İlçe Teşkilatı
15.30-16.30 arası, Çayırova İlçe Teşkilatı
15.30-16.30 arası, Darıca İlçe Teşkilatı
15.30-16.30 arası, Gebze İlçe Teşkilatı
15.30-16.30 arası, Başiskele İlçe Teşkilatı
15.30-16.30 arası, Kandıra İlçe Teşkilatrı
CHP bayramlaşmaları:
13.00’da İzmit İlçe binasında toplu bayramlaşma-tüm milletvekilleri katılacak
12.00 Kartepe İlçe örgütü
13.00 İzmit İlçe örgütü
13.00 Dilovası İlçe örgütü
14.00 Darıca İlçe örgütü
14.00 Derince İlçe örgütü
15.00 Çayırova İlçe örgütü
15.00 Körfez İlçe örgütü
16.30 Gebze İlçe örgütü
Diğer siyasi partilerin bayramlaşma programları:
11.00-13.00 arası Demokrat Parti İl binasında bayramlaşacak
13.00 Milliyetçi Hareket Partisi il binasında bayramlaşacak
13.00 Halkın Sesi Partisi il binasında bayramlaşacak
14.00 Demokratik Sol Parti il binasında bayramlaşacak
18.00 Saadet Partisi Mevlana Kültür Merkezi’nde bayramlaşacak
Belediyeler, Sendika, Dernek ve Odaların bayramlaşma programları:
10.30 Türkiye Muhtarlar Derneği dernek binasında
11.00 İzmit Belediyesi Belsa Plaza’da
11.00 Ordulular Derneği Akçacamii Cadesi No.123’de
11.00 Lastik-İş Sendikası sendika binasında
11.00 Petrol İş sendikası sendika binasında
12.00 Belediye İş Sendikası sendika binasında
12.00 Genç Kocaelililer Derneği dernek lokalinde
13.00 Türkiye Kamu-Sen sendika binasında
13.30 Genel-İş Sendikası sendika binasında
14.00 Pazarcılar Odası terminal arkası Pazar Çenter Tesisleri’nde