1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Kim nerede bayramlaşıyor

Kim nerede bayramlaşıyor

Kocaeli Protokolü, siyasi partiler ve STK'ların bayramlaşacağı saat ve yerler şöyle:

A+A-

Vali Ercan Topaca’nın katılacağı programlar:

 

13.00-15.00 arası Dolphin Yunus Emre Kültür Merkezi’nde Kent Bayramlaşması

11.00 İl Jandarma Komutanlığı

12.00 İl Emniyet Müdürlüğü bayramlaşması 

 

 

Vali Yardımcısı Mustafa Pekdemir’in katılacağı programlar:

 

10.30 Kassel Çocuk Köyü’nde bayramlaşma 

11.30 Huzurevi

 

Vali Yardımcısı Şükrü Çakır’ın katılacağı programlar:

 

10.30 C Tipi Kapalı Cezaevi

11.30 Kocaeli Devlet Hastanesi

12.30 İzmit Seka Devlet Hastanesi

 

Vali Yardımcısı Abdullah Etil’in katılacağı programlar:

 

10.30 75. Yıl Cumhuriyet Yetiştirme Yurdu

11.30 Kocaeli Bakım Rehabilitasyon ve Aile Merkezi

 

 

AK Parti bayramlaşmaları:

 

12.00’da il binasında toplu bayramlaşma- tüm milletvekilleri katılacak.

14.30-15.30 arası, Kartepe İlçe Teşkilatı

14.30-15.30 arası, Gölcük İlçe Teşkilatı

14.30-15.30 arası, Derince İlçe Teşkilatı

14.30-15.30 arası, Körfez İlçe Teşkilatı

14.30-15.30 arası, Dilovası Teşkilatı

15.30-16.30 arası, Karamürsel İlçe Teşkilatı

15.30-16.30 arası, Çayırova İlçe Teşkilatı

15.30-16.30 arası, Darıca İlçe Teşkilatı

15.30-16.30 arası, Gebze İlçe Teşkilatı

15.30-16.30 arası, Başiskele İlçe Teşkilatı

15.30-16.30 arası, Kandıra İlçe Teşkilatrı

 

 

CHP bayramlaşmaları: 

 

13.00’da İzmit İlçe binasında toplu bayramlaşma-tüm milletvekilleri katılacak

12.00 Kartepe İlçe örgütü

13.00 İzmit İlçe örgütü

13.00 Dilovası İlçe örgütü

14.00 Darıca İlçe örgütü

14.00 Derince İlçe örgütü

15.00 Çayırova İlçe örgütü

15.00 Körfez İlçe örgütü

16.30 Gebze İlçe örgütü

 

 

Diğer siyasi partilerin bayramlaşma programları:

 

11.00-13.00 arası Demokrat Parti İl binasında bayramlaşacak

13.00 Milliyetçi Hareket Partisi il binasında bayramlaşacak

13.00 Halkın Sesi Partisi il binasında bayramlaşacak

14.00 Demokratik Sol Parti il binasında bayramlaşacak

18.00 Saadet Partisi Mevlana Kültür Merkezi’nde bayramlaşacak

 

Belediyeler, Sendika, Dernek ve Odaların bayramlaşma programları:

 

10.30 Türkiye Muhtarlar Derneği dernek binasında

11.00 İzmit Belediyesi Belsa Plaza’da 

11.00 Ordulular Derneği Akçacamii Cadesi No.123’de 

11.00 Lastik-İş Sendikası sendika binasında 

11.00 Petrol İş sendikası sendika binasında

12.00 Belediye İş Sendikası sendika binasında

12.00 Genç Kocaelililer Derneği dernek lokalinde

13.00 Türkiye Kamu-Sen sendika binasında

13.30 Genel-İş Sendikası sendika binasında

14.00 Pazarcılar Odası terminal arkası Pazar Çenter Tesisleri’nde 

 

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.