1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. KEDFE’de görev dağılımı yapıldı!

KEDFE’de görev dağılımı yapıldı!

Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu (KEDFE) yeni yönetimi önceki gün KEDFE binasında toplandı.

A+A-

Başkan Zafer Yıldırım, yönetimi ile yaptığı ilk toplantıda görev dağılımı yaptı. Yıldırım, “KEDFE bundan sonraki süreçte daha kurumsal bir yapı ile yoluna devam edecektir” dedi.  Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu (KEDFE) yeni yönetimi geçtiğimi gün federasyon binasında toplandı. Görev dağılımının yapıldığı toplantıda bir konuşma yapan Başkan Zafer Yıldırım; “KEDFE Kocaeli’nin en güçlü sivil toplum kuruluşudur, bundan önceki arkadaşlarımız kurumumuzu çok iyi yerlere getirdiler. Bizler yeni yönetim olarak KEDFE’yi daha ileriye nasıl taşırız onun çalışması içinde olacağız. Hemşerilerimiz her zaman birlik ve beraberlik içinde oldular. Bundan sonra birliğimizi daha da pekiştirerek yolumuza devam edeceğiz. Yönetim olarak hedeflerimiz var, bu hedeflerimize ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız. Yönetimde bulunan 35 arkadaşımızın her biri çok değerli arkadaşlarımız. Onların büyük katkısı ile Federasyonumuz, kurumsallaşmasını gerçekleştirip, daha ileri gidebilmek için çalışacaktır.”

 

 

HER HEMŞERİMİZE ULAŞACAĞIZ

KEDFE’nin yaşadığı şehre daha çok katkı sunacağını dile getiren Başkan Yıldırım, konuşmasını şöyle sürdürdü:”Kocaeli’de birçok hemşerimiz yaşıyor. Hemşerilerimizin tamamına ulaşmak için çalışacağız. Yaşadığımız şehir Kocaeli’ye neler verebiliriz bunun çalışması içinde olacağız. Büyük kongremizden sonra ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Bundan sonra her ay bir araya gelip toplantılarımızı rutin bir şekilde gerçekleştireceğiz. Bayrağını devraldığımız kurumumuzu daha ileri taşımak en büyük görevimiz. Yönetim toplantımıza eksiksiz katılan yönetimdeki tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

 

GÖREV DAĞILIMI ŞÖYLE OLUŞTU

Toplantıda ayrıca görev dağılımı yapıldı. Görev dağılımı şu şekilde gerçekleştirildi: Başkan Zafer Yıldırım, Tekin Dursun (Başkan Vekili), Erkan Ayan (2.Başkan), Şener Doğan (Genel Sekreter), Yaşar Arslan (Başkan Yardımcısı), Deniz Kolo (Başkan Yardımcısı), Orhan Gedik (Başkan Yardımcısı), Avni Gözütok (Başkan Yardımcısı), Sıddık Topal (Başkan Yardımcısı), Zafer Kılıç(Başkan Yardımcısı), Penbe Kamacı Arslan (Başkan Yardımcısı), Bilsen Bilgili (Başkan Yardımcısı), Nuri Kaya (Muhasip), Murat Yaver (Vezne) Üyeler; Özkan Gedik, Nuri Cihan Karataş, Cumhur Acar, Yavuz Göğdemir, Ergün Tunç, Ekrem Kızıltaş, Mesut Çalık, Nafiz Çığlık, İsmail Ağbaş, Yılmaz Yılmaz, İhsan Yıldız, Doğan Şimşek, Efraim Yılmaz, Kadir Yarar, İsrafil Kamacı, Abdullah Çetinkaya, Yener Tok, Sezgin Polat, Zeki Gündüz, Ali Karaduman, İsmail Bulut. 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.