1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İSU bilgi işlem kalitesini hızlandırdı

İSU bilgi işlem kalitesini hızlandırdı

İSU Genel Müdürlüğü, Türk Telekom'un yeniliklerinden birisi olan TTVPN projesini uygulamaya koydu.

A+A-

Yatırımlarında ve abonelerine sunduğu modern işletmecilikte son teknoloji ürünlerinden yararlanarak Türkiye'de birçok ilki gerçekleştiren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, vatandaşlara daha kaliteli ve daha hızlı bilgi işlem altyapısı ile hizmet sunmak için Türk Telekom'un yeniliklerinden birisi olan TTVPN projesini uygulamaya koydu.

 

 

PROTOKOL İMZALANDI

 

 

Türk Telekom'un yeni projesi olan ve kesintisiz, güvenli ve güvenilir bilgi işlem altyapı hizmeti sunan TTVPN projesi için İSU Genel Müdürü İlhan Bayram ile Türk Telekom İl Müdürü Fatih Mehmet Bağırıcı arasında protokol imzalandı. Genel Müdürlük Yönetim Kurulu Toplantı salonunda düzenlenen törende Genel Müdür Yardımcısı Nazır Esirci, Bilgi İşlem Daire Başkanı İsmail Gülsoy ile Türk Telekom İl Müdür Yardımcısı Sedat Yıldız da hazır bulundu.

 

 

BAYRAM,"HİZMET KALİTESİ VE HIZI ARTTI"

 

 

4 yıl sürecek protokol için atılan imzaların ardından bir konuşma yapan Genel Müdür İlhan Bayram, kullanacakları yeni teknoloji ile vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli hizmet sunacaklarını söyledi. Kocaeli'nde 585 bini aşkın abonesi ile onlarca ilin nüfusundan daha fazla aboneye hizmet verdiklerini aktaran Genel Müdür Bayram, "Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin İSU Genel Müdürlüğü olarak vatandaşlarımıza kaliteli su ve kaliteli altyapı hizmetleri sunan bir hizmet kuruluşuz. Bu hizmetleri yaparken, vatandaşlarımız ile ilgili münasebetimizi sağlayan bilgi işlem ünitelerimizin süratli hizmet yapmaları için de Türk Telekom altyapısını kullanıyoruz. Türk Telekom'un bize sağladığı yeni imkanla daha süratli hizmet edebilme, vatandaşlarımızın zamanını almadan ve hizmet kalitemizi daha da yükseltmiş olacağız. Kocaeli'nde bilgi işlem altyapısı anlamında destekleri devam edecek olan Türk Telekom ile birlikte memleketimize ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Kendilerine teşekkür ediyorum."diye konuştu.

 

 

 

BAĞIRICI,"İSU, BU HİZMETİ ALMAKLA MÜŞTERİLERİNE BÜYÜK ÖNEM VERİYOR"

 

 

Türk Telekom İl Müdürü Fatih Mehmet Bağırıcı da "Türk Telekom olarak TTVPN adlandırdığımız yeni bir ürünümüz, müşterilerin çok daha hızlı ve kaliteli iyi hizmet alması için geliştirildi. İSU Genel Müdürlüğü, bu hizmeti almakla müşterilerine ne kadar önem verdiğinin en büyük göstergesi olduğunu düşünüyorum. Türk Telekom olarak, İSU Genel Müdürlüğü'ne ve müşterilerine hayırlı olmasını diliyorum."dedi

 

 

TTPVN PROJESİ NEYİ SAĞLAYACAK

 

 

İSU Genel Müdürlüğü, vatandaşların abonelik, tahakkuk, tahsilat ve arızalarını 12 adet ilçede bulunan Şube Müdürlükleri ve şantiyelerde kurulu bulunan ve Genel Müdürlüğe bağlı bilişim sistemleri ağı ile yürütmektedir.  Bu ağ, Türk Telekom'un  altyapısı üzerinde haberleşmektedir. Yeni proje ile Genel Müdürlük ve Şube Müdürlüklerinin kullanmış oldukları bant genişliği artarak hizmet kalitesi yükselecek ve belli gün ve saatlerde oluşan sıkıntılar ortadan kaldırılacaktır.

 

 

KESİNTİSİZ GÜVENLİ HİZMET

 

 

TTVPN ile çok noktadan çok noktaya, kesintisiz ve internet trafiğinden izole, güvenli bir iletişimin yanı sıra birimler arasındaki bağlantı kesintilere açık, güvenli olmayan internet bulutu üzerinden değil kapalı devre ve tam yedekli TT omurgası üzerinden sağlanacak. Çok noktadan çok noktaya iletişim sağlanması uç birimlerin birbiri ile iletişimlerinde bant genişliği kullanımında verimlilik sağlayacaktır. Ayrıca, TTVPN hizmeti sağladığı gelişmiş yönlendirme mekanizması ile yedeklilik / acil durum ihtiyacı için oldukça basit ve esnek çözüm

sağlayacak.

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.