1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. İstanbul sözleşmesi iptal edilsin

İstanbul sözleşmesi iptal edilsin

Yeniden Refah Partisi Gebze ilçe teşkilatı hanım kolları İstanbul sözleşmesinin iptaline yönelik basın açıklaması yaptı.

A+A-

Basın açıklamasına İl yönetim Kurulu üyesi Necmettin İşlek,İlçe Başkanı Engin Kılıç ile birlikte ilçe yönetimkurulu üyeleri ve İlçe Hanım kolları katıldı.

Yeniden Refah Gebze Hanım Kolları Başkanı Meryem Çiçek yaptığı açıklamada; “Ülkemiz üzerinde uygulamaya sokulan en tehlikeli proje siyasi manipülasyonlar, terör, ekonomik manipülasyonlar, tarım ve hayvancılık üzerindeki manipülasyonlar vs.ler değil; toplumda üçüncü bir cins yaratma amacı taşıyan, gizli ve sinsi olan toplumsal cinsiyet eşitliği projesidir. Sinsice hazırlanıp uygulamaya sokulan bu proje tam bir yıkım projesidir. Hedefi aileyi çökertmek ve ailenin temel yapı taşlarını yok etmektir. Şiddet gören, ezilen, mahrum bırakılan ve sömürülen kadının haklarını savunmakla ilgili pek çok kalabalık maddeden oluşan  bu sözleşme, aslında kesinlikle bu ulvi hedef ve gayelerin zerresini dahi taşımamaktadır. Dikkat ederseniz sözleşmenin başlığında, kadın ya da erkek haklarından değil, toplumsal cinsiyet haklarından, yani toplumdaki tüm cinsel eğilimlerin haklarından bahsedilmektedir. Kadın, erkek ve bir üçüncü cins olarak tüm diğerlerinin haklarından bahsedilmektedir.  Eşitlik ilkesinden dem vurularak, eşitlik ilkesi manipüle edilerek, tüm cinsel eğilimlerin de eşit haklara sahip olması gerektiğine gizli bir vurgu yapılmaktadır. Bunu yapabilmek için de yöneticilerimize sözleşmeyi,  buraya dikkat!  “Üreme şartı olmaksızın toplumsal cinsiyet eşitliği.” şeklinde imzalatmışlardır.” dedi.

Çiçek ayrıca; “İlk bakışta doğal insan hakkı gibi görünen bu talebin altındaki  asıl gaye, kadın ve erkek  eşitliği savunuculuğu değildir. Kadın ya da erkeklerin haklarını ayrı ayrı savunmak da değildir. Burada derin bir algı yönetimiyle “Üreme şartı olmaksızın toplumsal cinsiyet eşitliğinden” bahsedilirken, LGBT gruplarının da bu eşitliğe ayrıca sahip olmaları gerektiğine vurgu yapılmaktadır. Aslında perde arkasında gizlemeye çalışılan asıl sinsi  gaye budur. Konu basında ve kamuoyunda en başından beri zaten yanlış ve eksik tartışılmaktadır. Basın ve sosyal medyada bu yanlış tartışma ve tartıştırma biçiminin de bir Siyonist yanıltma ve saptırma metodu olarak ortaya çıktığı kesindir. Kavram karmaşası yaratarak nihai hedef ustaca gizlenmektedir. Zira devletin ya da devlet adamlarının göz göre göre bu hatayı işleyebilecekleri kanaatinde değiliz, olmak da istemiyoruz. Yalan uzmanı Siyonist çetecilerin ustaca yanıltmalarıyla, değişik kalıplar içerisine gizledikleri ve topluma sundurdukları bu dönüşümsüz tehlikenin, derhal fark ettirilmesi ve önlemlerinin derhal alınması gerekmektedir. Uluslararası Siyonist kaos çetelerinin dünya toplumlarının arasına, güçlü medya ve sözde aydınlar yoluyla sokuşturup propagandasını yaptırdıkları bu sözde haklar, bireylerde aidiyetsizlik duyguları yaşattıkları gibi, etik ve ahlaki tüm değerleri de alt üst etmek amacı taşımaktadırlar. Gaye gerçekleştiğinde, yozlaşmış ve değer yargılarından mahrum bırakılmış bir topluma, artık topla tüfekle saldırmaya gerek kalmayacaktır.  Toplumu bir arada tutan en önemli yapı olan aileye saldırılmaktadır. Aile yapısı çökertilince toplum da çökecektir. Türkiye derhal bu sözleşmeye attığı imzayı geri çekmelidir. Aklı başında tüm sosyal bilimcilerimizle toplum dâhil, tüm yetkililerimizi bu gizli amaç konusunda bilgilendirmelidir,  bilinçlendirmelidir. Bu gizli Siyonist yıkım projesine son verilmeli ve derhal dur denilmelidir. Yeniden Refah Partisi olarak bu önemli konuda, başta sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, akabinde Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı, Kabine  ve diğer tüm hükümet yetkililerini, aynı zamanda  tüm muhalefet partilerini bu önemli konuda önlem almaya, iş birliği ve el birliğiyle beraber çalışmaya davet ediyoruz. Ayrıca konunun her platformda yakinen takipçisi olacağımızı ve konuyla ilgili toplumumuzu bilgilendirme amacıyla imza kampanyası başlatacağımızı kamuoyuna saygılarımızla arz ediyoruz.” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.