1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. GTO'da eğitim birliği!

GTO'da eğitim birliği!

GTO Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler’i ziyaret eden DASİAD Yönetimi, gerçekleştirmek istedikleri projeler ile ilgili olarak fikir alış verişinde bulundular.

A+A-

Gebze Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler’i ziyaret eden Darıca Sanayici ve İşadamları Derneği (DASİAD) Yönetimi, gerçekleştirmek istedikleri projeler ile ilgili olarak fikir alış verişinde bulundular.

 

 

"SİAD'LARA ÖNEMLİ GÖREVLER DÜŞÜYOR"

 

 

DASİAD Yönetim Kurulu Üyeleri GTO’yu ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan GTO Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler bölgesel kalkınma için SİAD’lara önemli görevler düştüğünü ifade etti. Bölgeye kurulacak üniversite ile ilgili de bilgiler aktaran Nail Çiler, kentin dinamiklerinin üniversite ile birlikte harekete geçebileceğini ifade etti. Çiler; “Eğitim bu ülkenin geleceği. Bölgemiz her bakımdan gelişmiş durumda. Ancak sosyal anlamda birtakım eksiklikler var. Bunların da tamamlanması üniversite aracılığı ile olabilir. Üniversite düşüncemiz seçim döneminde istisnasız tüm partilerimiz tarafından dile getirilerek destek gördü. Projenin hayata geçirilmesini bekliyoruz. Üniversitenin fakültelerinin de ilçelerimize yapılmasının uygun olacağı kanaatindeyiz” dedi.

 

 

"BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR"

 

 

DASİAD olarak bölgeye projeler üreterek faydalı olmak istediklerini belirten DASİAD Başkan Yardımcısı Hüseyin Özdinçer, “Birlikten güç doğar, biz de bu birliktelikten doğacak gücün önemli işlere imza atacağını biliyoruz” dedi. Üniversite konusuna destek veren Özdinçer, Tıp Fakültesinin Darıca’ya kurulmasının yanında, bölgenin Sağlık Meslek Lisesi’ne de ihtiyacı olduğunu sözlerine ekledi.  GTO Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler’in bölgeye yeni projeler kazandırmak için gösterdiği heyecanı yakından takip ettiklerini ifade eden DASİAD Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Pala, DASİAD olarak tecrübelerinden faydalanmak istediklerini ifade etti.

 

Her türlü eğitim ve toplantı faaliyetlerini GTO’da gerçekleştirebileceklerini dile getiren Nail Çiler, eğitim konusundaki taleplerinin kendilerine iletilmesinin yeterli olacağını söyledi. GTO’yu ziyarette; DASİAD Başkan Yardımcısı Hüseyin Özdinçer, Yönetim Kurulu Üyeleri Hami Mandıralı, Himmet Kuşçu, Orhan Pala, Yusuf Altürk, Yakup Törk, Cafer Kemal Cin, Genel Sekreter Durmuş Kopadan ile Hakan Durmuşoğlu yer aldı.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.