1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Gençlik Meclisi Yürütme Kurulu toplantısı yapıldı

Gençlik Meclisi Yürütme Kurulu toplantısı yapıldı

Dilovası Kent Konseyi Gençlik Meclisi Yürütme Kurulu Toplantısını Tavşancıl Sahil Restaurant da gerçekleştirdi.

A+A-

Yürütme kurulu toplantısında yeni başkan yardımcısı ve genel sekreter seçildi. Gündemin Kent Konseyi Gençlik Meclisi yönetim kurulu üyelerine sunulması ile başlayan genel kurul toplantısı, Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkan yardımcısı ve Genel sekreterinin askerlik görevlerini yerine getirmek için istifa etmesi sebebi ile yeni Başkan yardımcısı ve Genel sekreter seçimi yapılması ile devam etti. DilovasıKent Konseyi Gençlik Meclisi Başkan yardımcılığına tek aday olan Recep Susuz ve Genel sekreterliğe tek aday olan Esra Polat oy birliği ile görevlerine seçildiler.

 

Gençler, Gençlik Meclisine Hayat Vermeli

DilovasıKent sorunlarının ortak akıl ile çalışarak çözüme kavuşacağını belirten DilovasıKent Konseyi Genel Sekreteri Yılmaz İnce, “Gençlerin kent yönetimine aktif olarak katılmaları, kent sorunlarının çözümünde rol almaları, kendi sorunlarına sahip çıkmaları ve gençlik alanında politikalar üretmeleri amacıyla, sorunların çözülmesi noktasında Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin çatısı altında olmanın gençler için bir fırsat olduğuna inanıyorum. Engelliler ve Kadın meclislerimiz çalışmalarını çok hızlı bir şekilde sürdürüyor. Gençlik meclisimiz deki çalışmalarımıza siz gençlerin projeleri ile hız vereceğiz.” Dedi.

 

Şimdi Proje Üretme Zamanı

DilovasıKent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı İsa Adıgüzel, “Dilovası’nda gençliğin sesi olabiliriz. Gençler olarak Dilovası’nı kapsayan gençlik projelerine hep birlikte imza atmak için birlik içinde çalışmalarımıza hız vermeliyiz, ortak akılla yeni bir Dilovası için çalışacağız. Biz Gençler Birçok ihtiyaçlarımızdan feragat edip Dilovası sorunlarına çözüm noktasında yeni projeler ile Güzel Kentimizi daha güzel hale getirmek için çalışacağız.” dedi. 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.