1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Gelecek Gebze'ye Yeni Üye Katılımları Devam Ediyor
Gelecek Gebze'ye Yeni Üye Katılımları Devam Ediyor

Gelecek Gebze'ye Yeni Üye Katılımları Devam Ediyor

Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanlığında haftalık olağan toplantısı Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkanlığı Başkanvekili Serap Çakır'ın da katılımıyla gerçekleştirildi.

A+A-

Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanlığı'nda haftalık olağan toplantı yeni üye katılımlarıyla gerçekleştirildi.İlçe Başkanı Müslüm Osmanoğlu ile Serap Çakır toplantıda bazı açıklamalarda bulundu.

Serap Çakır'ın açıklaması şöyle:

Aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza Gelecek Partisi hakkında biraz açıklama yapmak isterim.Gelecek Partisi İstiklal Meşalemizin yakıldığı Kurtuluş Savaşımızın 100.yılına denk getirilerek kurulan bir parti.Bu tarihin seçilme sebebi ise ülkemizi Mustafa Kemal Atatürk'ün istediği gibi muasır medeniyet seviyesinin üstüne taşıyacak çalışmalar yapacağımızın işaretini vermek içindir.

Türkiye'de cumhuriyet tarihinde görülmemiş tam demokratik,hiç bir ayrım gözetmeksizin  tüm görüşleri ile tüm vatandaşlarımızı toparlayacak yegane partiyiz.İdeoloji olarak tüm görüşleri kapsayan sağ-sol-Türk-Kürt-Muhafazar ayrımı yapmayan bir partiyiz.Ülkemizde ne kadar problem var ise bizler bunlara çözüm üretmek için yola çıktık.Ekonomi den sosyal yaşama, liyakatten adalete,üretime kadar yaşanan tüm sorunların çözümü Gelecek Partisi'nde mevcuttur.

Ahmet Davutoğlu çok profesyonel bir siyasetçi ve bugüne kadar yaşanan sorun ve eksikleri görerek öncelikle adil ve eşitlikçi bir yönetim anlayışıyla yola çıktı.Bizler de bu hedeflere ulaşarak ülkemizi hak ettiği, layık olduğu seviyeye çıkarmak için Genel Başkanımıza çıktığı yolda eşlik ediyoruz.

Bu hedeflerimizi gerçekleştirmek için kendimizi anlatmaya devam edeceğiz.Vatandaşlarımızın dönüşleri ve olumlu tepkileri çok iyi.Hedeflerimize,vatandaşlarımızın desteği ile ulaşarak tüm sorunlarımızı adil bir yönetim anlayışı ile çözeceğiz.Sokaklarda halkın desteğini istemeye devam edeceğiz.Sizlerin de destekleriyle hem vatandaşlarımıza sorunsuz,kaliteli bir yaşam sunacağız hem de ülkemizi hak ettiği seviyeye çıkaracağız.

Müslüm Osmanoğlu’nun açıklaması şöyle:

Müslüm Osmanoğlu’nun tek derdi Gebze’dir. Biz doğruyu anlatarak sizlerle beraber doğruyu anlatacağız ve bizleri tersleseler dahi yüz çevirmeyeceğiz mücadele edeceğiz. Artışını alkışlayıp yanlışını da eleştireceğiz.

Başarıyı tek başıma değil ekip ile yöneteceğiz

Güzel Gebze’mizin gerektiği yerlere gelmesi için sizlerden destek istiyorum özelliklede kadın arkadaşlarımızdan destek istiyoruz.

Gebze’yi Gebzelilerin yönetmesini istiyoruz

Gebze’yi beyni ile bedeni ile Gebze’de olan birisinin Gebze’yi yönetmesini istiyoruz bedeni ruhu beyni Gebze’de olmayan birisi Gebze’yi tanımayan birisi Gebze’yi yönetemez.

Hizmet var ama eksik hizmet var 

Osmanoğlu, engelli bir seyyar satıcıya yer verilmesini takdirle karşılıyorum ancak engelli abimiz her sabah akşam kapısının önündeki yükseklikten dolayı tekerlekli sandalyesinden inip zor şartlarla tezgahının başına geçebiliyor.

Engelli vatandaşımıza yer vermişler ama gerekli şartları sağlamamışlar a dan z ye düşünün bir yapı ile sağlam adımlarla geleceğiz.

Gebze Gelecek Partisi olarak güzel bir topluluk oluşturacağız ve güzel bir teşkilatlandırma yapacağız insanlar bizleri göstererek ''aa'' doğrularda varmış diyebilecek.

Osmanoğlu Sakarya’da Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’na ‘’biz parti içerisinde Yanlış gördüğümüz bir şeyleri sizlere aktara bilecek miyiz?’’ sorusunu sordu.

Davutoğlu ise ‘’Bu soruyu daha önce bana kimse sormadı. Tebrik ederim başkanım, tabi ki de sorunlar yanlışlar olduğunda bizlere ulaştırmanız gerekmekte’’ sözünü söylediğini dile getirdi
Sosyal Devlet olması için gençlerin elini taşın altına koyması gerekiyor.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.