1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Gebze Türkkan’a sahip çıkacak

Gebze Türkkan’a sahip çıkacak

MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

A+A-

AK Parti ve CHP'nin adaylarını değerlendiren Taşdemir, MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan’ın Gebze için bir şans olduğunu söyleyerek Gebzelilerin ona sahip çıkacaklarını belirtti. 

Milliyetçi Hareket Parti (MHP) Gebze İlçe Teşiklatı'nda Marmara Gazetesi'ne 1 Kasım öncesi bazı değerlendirmelerde bulunan MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, MHP'nin Genel merkezinin Gebze’ye verdiği önemden bahsetti. Taşdemir, "7 Haziran'da Kocaeli’nden 12 ilçe içinde en çok oyunu artıran Gebze oldu. Biz bu seçimlerde oyumuzun daha yüksek olacağını iddia ediyoruz. Çünkü bölgemiz olan bu dört ilçeyi çok iyi tanıyoruz ve çok önem veriyoruz. Şuanda geldiğimiz noktada 7 Haziran listesinde iki Gebze adayımız varken Gebze’deki başarımızı değerlendiren genel merkezimiz 1 Kasım’da bu bölgeye daha çok önem verdi. Yine ikinci sıradaki Lütfü Türkkan 2. sıra adayı olarak yerini aldı. Geçen seçimde performansı ile göz dolduran Ahmet Yeşil 3. sırada, yerel seçimlerde de Darıca Belediye başkan adayımız olan Arif Gülen 4. sırada bunun yanı sıra Özkan Deniz ve İsmail Okumuş da Gebze bölgesinin adayı olarak listede sıralandılar" ifadelerini kullandı.

PARTİLER GEBZE’YE ÖNEM VERMEDİ

Listelerinde diğer partilerin Gebze ve çevresine önem vermediklerini söyleyen Taşdemir, "Siyasi partilerin bu dönemde Gebze’ye verdikleri önemi hep beraber görüyoruz. Aldatmaca ve kandırmaca partisinin Gebze’ye hiçbir önem vermediği geçmişte altıncı sıra adayı olan Sayın Cemalettin Kaflı’nın listeden çıkarılarak yerine 7. Sırada Dilovası’nda belediye başkanlığı yapmış arkadaşımızın getirilmesi Gebze’ye yapılmış, en büyük kötülüktür. Gebze’ye verdikleri önemin net bir şekilde göstergesidir.   CHP listesi değişmediğinden dolayı Gebze’yi temsil edecek bir adayın olmadığını gördük. MHP beş adayı ile Gebze ve bölgesini temsil edeceğinden dolayı biz Gebzeli hemşerilerimizden MHP’nin Gebze’ye verdiği öneme binaen Gebze adaylarına sahip çıkılmasını rica ediyoruz" açıklamalarında bulundu.

TÜRKKAN GEBZE İÇİN ŞANS

MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, Lütfü Türkkan’ın Gebze’nin ve Kocaeli’nin sorunlarına ne kadar çok vakıf olduğunun herkes tarafından bilindiğini söyleyerek onun Gebze’nin en büyük şansı olduğunu belirtti. Gebzelilerin ona sahip çıkacağından emin olduğunu söyleyen Taşdemir, "Lütfü Türkkan Kocaeli için olmazsa olmazdır. 24. Dönemde yaptığı milletvekilliğinde onlarca kanun teklifi vermiş, yüzlerce soru önergeleri ile yerelden globale tüm sorunları parlamentoda gündeme getirmiş, TBMM’de sürekli bölge ile ilgili söz alarak tüm kamuoyunda Gebze’yi gündem yapmıştır. Türkkan Gebze için ve Kocaeli için bir şanstır. İçinden geçtiğimiz bu zor süreçte 7 Haziran’da 300 oyla kaybetmiş olduğu seçimi bu kez daha çok farkla tekrar alacaktır. Bizlerde kendisini destekleyerek 1 Kasım'da meclise göndermek görevimizdir diyoruz. Gebze’nin de kendisine olan ihtiyacından dolayı sahip çıkacağını biliyoruz" şeklinde konuştu.

HABER:LALE KALAYCIOĞLU

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.