1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Gebze SİAD’lar Birliği: “Çözümlerle geliyoruz”

Gebze SİAD’lar Birliği: “Çözümlerle geliyoruz”

Gebze Bölge SİAD’lar Birliği, bölge sorunları kitapçığı için yeniden bir araya geldi.

A+A-

Gebze Bölge SİAD’lar Birliği, bölge sorunları kitapçığı için yeniden bir araya geldi. Geçtiğimiz Perşembe günü GENÇSİAD Başkanı Muzaffer Koşan’ın ofisinde bir araya gelen Gebze Bölge SİAD’lar birliği toplantısına katılan isimler arasında; TÜKSİAD ve Gebze Bölge SİAD’lar Birliği Başkanı Kâşif Şahinkesen, Gebze Bölge SİAD’lar Birliği Genel Sekreteri Av. Harun Kaya, GENÇSİAD Başkanı Muzaffer Koşan, TÜMSİAD Başkanı Ahmet Bayat, ASİAD Başkanı Tuncer Saltaş, KAISİAD Başkanı Av. Ufuk Ekinci, DAGİAD Başkanı Gökmen Hastürk, DASİAD Genel Sekreteri Durmuş Kapadan ve DİSİAD Başkanı İsmail Demir katılım gösterenler arasındaydı. 

 

 

ŞAHİNKESEN: "KİTAPÇIK SON AŞAMAYA GELDİ"

 

 

Toplantıda konuşan SİAD’lar Birliği Başkanı Kâşif Şahinkesen “Gebze ve 3 ilçemizle ilgili bölge sorunları, kitapçığımız, projeler, çözümler ve önerileriyle birlikte son aşamaya gelmiştir.”dedi. Kitapçıkta yazılan birçok sorunun yapılan çalışmaların ardından, sonuca ulaşacağını, SİAD’lar Birliği’nin bunu başarabileceğini, bu oluşumun bölgemiz için çok önemli olduğunu ve herkesin bu oluşumun arkasında olması gerektiğini söyledi. Toplantı gündemi içerisinde belirli maddeler çıkartılan bölge haritası üzerinde projeler ve çözümlerle ele alındı. Kitapçığın son halinin önümüzdeki günlerde yapılacak SİAD’lar birliği toplantısında netleşeceği ve basın kararının bu toplantıda verileceği konuşuldu. 

 

 

 

SİAD BAŞKANLARINA TEŞEKKÜR

 

 

  

Gebze Bölge SİAD’lar Birliği Genel sekreteri Av. Harun Kaya “ Bu oluşuma destek veren ve toplantıya katılan tüm SİAD Başkanlarına kitapçığın oluşumuyla ilgili ayırmış oldukları zamandan dolayı teşekkür etti. Ayrıca SİAD’lar birliği toplantısına en iyi şekilde ev sahipliği yapan GENÇSİAD Başkanı Muzaffer Koşan’a da teşekkürlerini sundu. 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.