1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Gebze İş Dünyası’na yön verenler buluştu!

Gebze İş Dünyası’na yön verenler buluştu!

ASİAD Genel Başkanı Ömer Faruk Başaran, gönül dostlarını topladı.

A+A-

ASİAD Genel Başkanı ve Başaran Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Başaran, bir zamanlar kurduğu SİAD’larla birlikte çalıştığı “Gönül Dostları”nı önceki akşam bir yemekte bir araya getirdi. Dilaş Restaurant’ta dün akşam saat 19.30’da gerçekleşen geniş kapsamlı yemeğe, Gebze iş ve siyaset dünyasının önemli bazı simaları bir araya geldi, eski günleri yadetme fırsatı buldular. Yemeğin açılış konuşmasını yapan MÜSİAD Gebze Eski Şube Başkanı Gebzeli İşadamı ve siyasetçi Zeki Gedikoğlu, yemekte en az 30 yıllık dostlukları bulunan insanların bir araya geldiğini ifade ederek bu anlamlı yemeği organize eden Ömer Faruk Başaran’a teşekkür etti. Gedikoğlu, “ Hepimiz bir yerlerden gelip Gebze’de toplanmışız, Gebze’yi aş ve işyeri olarak bellemişiz. Aile mezarlıklarımız da burada. Dolayısı ile bu akşam bu güzel dostlarla. Büyüğümüz Sayın Ömer Faruk Başaran’ın bu güzel dostlukları kurmada ve Gebze iş dünyasını şekillendirmesinde çok büyük katkıları olmuştur. Bu akşam da Gönül Dostları burada toplanmış durumdalar. Bu gönül dostlarımızla bir yemekte bulunmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

 

 

 

BAŞARAN: "GÖNÜL DOSTLARIMIZI GÖRDÜM ÇOK MUTLUYUM"

 

 

 

Yemekte duygulu ve güzel bir konuşma yapan ASİAD Genel Başkanı Ömer Faruk Başaran, da, Gebze’de geçmiş dönemlerde SİAD’ların kuruluşunda birlikte görev aldığı dostlarını, yol arkadaşlarını bir arada görmekten dolayı büyük bir mutluluk yaşadığını söyledi. Başaran, “ Bu akşam bakıyorum, burada uzun süre Gebzemiz için atılımlar yapan, büyük çabalar gösteren, Gebze İş Dünyası’na yön veren dostlarımızı görüyorum. Bu mutluluk verici bir olay. Hepimizin daha iyi ve yaşanılır bir Gebze için çok büyük çabalarımız olmuştur. Bölgemizde yatırım ve istihdam yaratan değerli işadamlarımızın Gebze’nin gelişmesinde çok büyük katkıları olmuştur ve bu katkıları devam etmektedir. Bu akşam güzel bir ortamda bir arada bulunuyoruz. Bu vesileyle hepinize çok teşekkür ediyorum.

 

 

 

"GEBZE VİLAYETİNİ ÖZLÜYORUZ, ARZULUYORUZ"

 

 

 

Gebzemiz çok gelişti ve gittikçe de gelişiyor. Kozmopolit bir yapısı olan Gebze’de hepimizin dostluk ve kardeşlik içinde yaşamamız, hayatımızı idame ettirmemiz de son derece önemli bir olaydır. Gebze, eğer dört ilçeye bölünmeseydi, bugün nüfusu itibariyle birçok yerleşim yerini daha da geçmiş ve sollamış olacaktı. Gebze’nin vilayet olma hususunu hiçbir zaman es geçmiyoruz, unutmuyoruz. Halen de Gebze’nin il olma umudunun daha da arttığını ifade edebilirim.

 

 

 

"GEBZE GELECEK DÖNEMİN PARLAYAN YILDIZI OLACAK"

 

 

 

 Gebze’nin kendi içinde dört parçaya bölünmesinin bile Gebze’nin il olma yolunda önemli bir adım olduğuna inanıyorum. İnanıyorum ki, önümüzdeki süreçte Gebze gelişmiş ilçeleri ile birlikte il olacaktır. Gebzemiz, gerek ekonomik, gerekse siyasi bakımdan dün olduğu gibi bugün ve gelecek dönemlerde de bölgenin parlayan yıldızı olacak ve olmaya devam edecektir” dedi.

 

 

 

BAŞARAN GRUBU 5 ÜLKEYLE TİCARET YAPIYOR

 

 

 

Başaran Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Başaran, Başaran Grubu olarak 5 ülkeyle ticaret ve iş bağlantıları olduğunu ifade ederek bu konuda kendi şirketleri hakkında da bilgi verdi. Başaran, “Grubumuz 5 ülkede iş yapıyor. Bu 5 ülkede ofislerimiz, temsilciliklerimiz, bürolarımız var. Keza ülke çapında da yine bürolarımız mevcuttur. Grup olarak yeni iş istihdamları ve atılımlar içerisindeyiz” dedi. Başaran, konuşmasının sonunda yemek çağrısına iştirak eden ve yemeğe katılan yakın arkadaşlarına ve dostlarına tekrar teşekkür ederek konuşmasını bitirdi.

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.