1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Fatih Devlet Hastanesi'ne 5 uzman hekim!

Fatih Devlet Hastanesi'ne 5 uzman hekim!

Gebze Fatih Devlet Hastanesi'nde 5 uzman hekim görevine başladı.

A+A-

 

 

Gebze Fatih Devlet Hastanesi'nde 5 uzman hekim görevine başladı. Göreve başlayan hekimlerin isim ve ünvanları şöyle: Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr.Berrin Zinnet Eraslan, İç Hastalıkları Uzmanı Dr.Elif Ergene, İç Hastalıkları Uzmanı Dr.Elif Çifçi Daloğlu, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr.Ahmet Gökalp ve Kulak Burun Boğaz Uzmanı Dr.Tayfun Anıl Eraslan.

 

Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr.Berrin Zinnet Erarslan 

 

1978 Doğumlu Eraslan 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Aynı Fakültenin Göğüs Hastalıkları bölümünden 2008 yılında uzmanlık eğitimini tamamlayan Uz.Dr.Berrin Zinnet Eraslan evlidir ve İngilizce bilmektedir.

 

 

 

İç Hastalıkları Uzmanı Dr.Elif Ergene

 

1980 Bursa doğumlu olan Uz.Dr.Elif Ergene 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Dr.Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde uzmanlık eğitimini tamamladı. Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bir yıl görev yapan Dr.Elif Ergene İngilizce bilmektedir.

 

İç Hastalıkları Uzmanı Dr.Elif Çiftçi Daloğlu

 

1979 Kars doğumlu olan Uz.Dr.Elif Çifçi Daloğlu 2003 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 2009 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesinde ihtisasını tamamladı. 2009-2012 yılları arasında Kars Devlet Hastanesi'nde görev yaptı. Geçtiğimiz Mayıs ayında Gebze Fatih Devlet Hastanesi'nde göreve başlayan Dr.Daloğlu evlidir. 

 

Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr.Ahmet GÖKALP

 

1971 İskenderun doğumlu olan Uz.Dr.Ahmet Gökalp 1995 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu ve ardından bir yıl Muş Devlet Hastanesi'nde görev yaptı. 2000 yılında Ankara Dr.Sami Ulus Çocuk Hastanesi'nde uzmanlık eğitimini tamamladı. 2000-2008 yılları arasında Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesinde görev yaptı. 2012 yılı Nisan ayında Gebze Fatih Devlet Hastanesi'nde göreve başladı. Evli ve bir çocuk babası olan Uz.Dr.Ahmet Gökalp İngilizce ve Arapça bilmektedir.

 

 

KBB Uzmanı Dr.Tayfun Anıl Eraslan

 

1977 Tekirdağ doğumlu olan Op.Dr.Tayfun Anıl Eraslan 2002 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce tıp bölümünden mezun oldu. 2010 yılında İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde uzmanlığını tamamladı. 2011-2012 yıllarında Artvin Devlet Hastanesinde görev yapan Dr.Eraslan geçtiğimiz Mayıs ayında Gebze Fatih Devlet Hastanesi'nde göreve başladı.

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.