1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Farabi'ye yeni müdür!

Farabi'ye yeni müdür!

Cebrail Kuru’nun 12 Aralık 2011 tarihinde görevden alındığı yerine de Elazığ Eğitim ve Araştırma hastanesi müdürü Mustafa Küçükyurt’un getirildiği belirtildi.

A+A-

Darıca’daki Farabi Hastanesinde görev değişikliği meydana geldi. Uzun süredir yapılan soruşturma ve teftiş sonrası Hastane müdürü Cebrail Kuru’nun 12 Aralık 2011 tarihinde görevden alındığı yerine de Elazığ Eğitim ve Araştırma hastanesi müdürü Mustafa Küçükyurt’un getirildiği belirtildi.  Elazığ’dan Darıca Farabi hastanesine asaleten tayin olan Mustafa Küçükyurt’un önümüzdeki günlerde görevine başlaması beklenirken, Vekalaten yürüttüğü Hastane müdürlüğü görevinden alınan Cebrail Kuru’nun da asli görevi olan sağlık memurluğuna döndürüldüğü öğrenildi. 

 

 

MUSTAFA KÜÇÜKYURT KİMDİR? 

 

1958 yılında Elazığ Merkez Harput / Obuz köyünde doğdu.İlk, orta ve lise öğrenimini Elazığ’da tamamladıktan sonra yüksek öğrenimini bitirdi.. 

Memuriyete Tarım Bakanlığı Süt Endüstri Kurumu Elazığ Süt Mamulleri İşletme Müdürlüğü’nde göreve başladı. Aynı Kurumda 1982 yılında personel Şefliğine vekaleten, 1985 yılında ise Personel ve İdari İşler Şefliğine asaleten atandı.  1986 yılından kurumdan ayrılış tarihi olan 1994 yılına kadar Personel ve İdari İşler Şefliği görevi ile birlikte toplam 3 yılı aşkın bir sürede birinci derece imza yetkisi ile İşletme Müdürlüğüne vekalet etti. 

 

 

PERSONEL MÜDÜRLÜĞÜ YAPTI!

 

1994 yılında naklen Elazığ Belediye Başkanlığı Personel Müdürlüğüne atandı. 1997 yılına kadar Personel Müdürlüğü ile Yazı İşleri Müdürlüğünü birlikte yürüttü. 

1997 yılında naklen Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğüne bağlı İstanbul Vakıf Memba Suları İşletme Müdürlüğüne İşletme Müdürü olarak atandı.Aynı kurumda  Elazığ Vakıflar il Şube Müdürlüğünün hizmete açılmasıyla il Şube Müdürü olarak atandı.  2003 yılında Aydın Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğüne İşletme Müdürü olarak atandı.  2004 yılı itibariyle Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesine Hastane Müdürü olarak naklen ataması yapıldı.Mustafa Küçükyurt Evli, 3 çocuk babası. 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.