1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. CHP'de sürpriz aday!

CHP'de sürpriz aday!

Oruç Gökbulak, CHP Çayırova ilçe başkanlığı için adaylığını açıkladı.

A+A-

CHP Çayırova İlçe Örgütü’nün 9 Aralık 2017 Cumartesi günü gerçekleştireceği kongrede aday olacağını açıklayan Oruç Gökbulak, konuyla ilgili yazılı açıklama yaptı. 

İşte o açıklama;

"Üyesi olduğum, birer dönem belde ve ilçe başkanlığı yaptığım CHP Çayırova İlçe Örgütü’nün kongresi bilindiği üzere 09 Aralık 2017 Cumartesi günü gerçekleşecek.

Kongremizin öncelikle partimize, daha sonra arzu duyduğu ilçe yönetimi anlayışından esasla ilçe örgütümüze, ihtiyaç duyduğu yerel yönetim anlayışından ötürü ilçemize ve gelinen koşullarda neredeyse mecbur olduğu genel yönetim anlayışından ötürü ülkemize hayırlı olmasını dilerim.

Gerek ülkemiz gerekse ilçemizdeki yönetim anlayışından ötürü her geçen gün daha da kötüye doğru gitmekteyiz. Bu temel gerçekten esasla 09 Aralık 2017 günü gerçekleşecek olan ilçe kongremiz hem kongre olmanın ötesinde anlam taşımaktadır. Hem de asıl hedefin gerek yerel gerek genelde CHP iktidarı olmasından esasla, o hedefe giden yolda önemli bir araç özelliği içermektedir.

CHP’yi ilçemiz yerelinde yine iktidara taşımak, genel seçimlerde yine birinci parti olmasını sağlamak için yönetim anlayışında ciddi bir değişime ihtiyaç vardır.

Şahsımın bir ekip hareketi üzerinden CHP Çayırova İlçe Başkanlığı’na adaylığı salt ilçe başkanının değişimi girişiminden ibaret değildir.

Partimiz tabanında gerek üye, gerekse üyelerin seçtiği delegeler bazında sürekli dillendirilen, eksikliği anlatılan bir ihtiyaç üzerinden bir değişimin adaylığıdır.

Partimiz dışındaki Çayırovalılar’ın şahsında ise yerel yönetim anlayışında da ciddi bir değişime ihtiyaç vardır. Şahsımda bu adaylık açıklaması aynı zamanda Çayırova Belediyesi’nde yeniden CHP iktidarının adaylığının açıklamasıdır.

Partimizin asıl hedefi olan iktidara yürümesi için ihtiyaç duyulan yönetim anlayışı;

Katılımcı, çoğulcu, çok sesli, ortak akıllı, demokrasiyi tam olarak benimseyen, en yeni üyesine kadar tüm üyeleriyle iç içe, içeride partilisi dışarıda ilçe sakinleri ile barışık, sadece parti üyesi ve seçmenine değil tüm Çayırovalılar’a güven veren bir yönetim anlayışıdır.

Uzun süredir birlikte hareket ettiğim ekibimizle adaylığım, bu yönetim anlayışını yerleştirme, CHP’yi ilçemizde iktidara taşıyacak olmanın adaylığıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm seçmenimizi, üyelerimizi, delegelerimizi ve Çayırovalılar’ı selamlar, bu metinde yazanların altına imzamı atarak CHP Çayırova İlçe Başkanlığı’na adaylığımı ilan ederim.

Sevgi ve saygılarımla."

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.