1. HABERLER

  2. KÜLTÜR - SANAT

  3. Bizkandırayız Platformunun Toplantısı KYÖD’te 
Bizkandırayız Platformunun Toplantısı KYÖD’te 

Bizkandırayız Platformunun Toplantısı KYÖD’te 

Bizkandırayız sosyal paylaşım grubunun oluşturduğu Müzik Topluluğu ve Şiir Topluluğu üyelerinin tertipleyip gerçekleştirdiği kahvaltıda konser organizasyonu Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği (KYÖD) Lokalinde gerçekleştirildi.

A+A-

Oldukça keyifli geçen ve çok sayıda katılımcının olduğu kahvaltı organizasyonunun ev sahipliğini Platform kurucusu Aygün - Nurşen Aynagöz ve Müzik Topluluğu eğitmenleri Engin - Şahin Ecevit çifti yaptı.

Sunuculuğunu  Ebru Turhan Çetiner’in yaptığı program Müzik Topluluğu eğitmeni Engin Ecevit ve Platform Kurucusu Aygün Aynagöz’ün konuşması ile başladı. 

Aynagöz; Sosyal Paylaşım sitesini, Bizizmitiz grubundan esinlenerek kurulduğunu ve Müzik, Şiir, Okuma, Gezi Toplulukları ile geliştirdiklerini, gerekli yer bulunulursa Kandıra içinde de benzer organizasyonları yapabileceklerini anlattı. K.Y.Ö.D‘e ve Kandıra Ç.Y.D.D’ne teşekkür etti. 

Şiir Okuyanlar

Şiir Topluluğu üyeleri sırasıyla: Sabahat Ulutaş, Levent Aydoğdu, Figen Dağdeviren ve Nisa, Deniz, Olcay ve Zafer Tokdemir ailesi şiir etkinliklerinde anılan şairlerin şiirlerini okudular. 

Saz Sanatçıları 

Keman: Ahmet Efe Küçük, Özge Aysu, Kabak Kemane: Berkan Geçgen, Çello: Onur Aysu, Ritm Sazlarda: Melek Karagöz Evircan, Metin Sabancı ve Aygün Aynagöz, Klarnet: Şefik Kaplan, Ud: Utku Ergil ve Engin Ecevit

Koro Üyeleri 

Şahin Ecevit’in yönettiği Bizkandırayız Müzik Topluluğu üyeleri; Bircan Ertaş, Nurşen Aynagöz, Nurdan Bebek, Deniz Açıkgöz, Olcay Tokdemir, Aytaç Kürekçioğlu, Neslihan Küçük, Merve Baykara, Aysel Öztan, Gül Alkan, Fatoş Cansever Özdayıoğlu, Günay Çölmek, Yalçın Akkan, Levent Açıkgöz, Levent Özdil, Atilla Öztan,Tarık Kardeş, Serdar Dündar, Kadir Özdemir ve Günay Gülcü 

Büyük İlgi

Büyük ilgi gören toplantıda: eski Kandıra Belediye Başkanı Kenan Evin, Kocaeli İyi Parti il yönetim kurulu yöneticisi Salim Yaşar, Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Av. Abdurrahman Kaymak, 4.Başkan Günay Gülcü(2000-2002), 12.Başkan Prof. Dr. Mehmet Bayrak(2016-2018) ve Yönetim Kurulu üyesi Salih Horoz, Denetim Kurulu Başkanı Ahsen Okyar, Kocaeli Lokantacılar Odası Başkanı Hikmet Özdemir, Genç Kandıralılar Derneği Başkanı Nurullah Özer, Gazeteci Yazar Mustafa Küpçü, Kandıra Cumhuriyet Halk Partisi Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Açıkgöz, Av. Figen Dağdeviren, Av. Arman Öztan, Kandıra Devlet Hastanesi Dahiliye uzmanı Dr. Hacer Baltaoğlu, Diş Hekimi Arda Öztan, Gölcük Halk Bankası Müdiresi Mehtap Memiş, Kandıra İş Bankası Müdürü Serkan Geçgen, İşinsanı Bülent Bebek, Ertunç Kuş, Belgin - Murat Yüksel, Ahmet Bozdemir, Cennet İsmail Ayhan, Nagehan Şenol Sol, Rafet Özcan, Leyla Derya Özen, Saim - Saime Aysu, Mehmet Ayhan, Bahadır Memiş, Hakan Saltık, Cihan Aktürk, Yahya Aydın ile Kandıra  Lisesinde görev yapmış olan Emekli Coğrafya Öğretmeni Nesin Evliya ve çok sayıda katılımcı vardı.
 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.