1. HABERLER

 2. ASTROLOJİ

 3. Astrolojinin En Duygusal Erkek Burçları
Astrolojinin En Duygusal Erkek Burçları

Astrolojinin En Duygusal Erkek Burçları

En romantik erkekler Yengeç erkekleridir, kadınların ilgisini çekmeye, ona iltifatlarda bulunmaya ve sürekli bir şekilde sevgisini göstermeye bayılır ama onun bu kişiliği zaman zaman kadını da bayar.

A+A-

Astrolojinin en duygusal burçları su grubunda yer alan Yengeç, Akrep ve Balık’tır. Empati kurma becerileri yüksek olan bu erkeklerin özelliklerini yakından tanıyalım.

Yengeç Burcu Erkeği

En romantik erkekler Yengeç erkekleridir, onlarla birlikte olan kadın her zaman daha mutludur, kadınların ilgisini çekmeye, ona iltifatlarda bulunmaya ve sürekli bir şekilde sevgisini göstermeye bayılır ama onun bu kişiliği zaman zaman kadını da bayar.

En Romantik Erkek Yengeçtir

Yengeç burcu erkeği birlikte olduğu kadın ile ciddi düşününmezse birlikteliğine devam etmez, sevdiği kadını dünyada ki tek kadın gibi görür ve onu mutlu etmek için ne gerekiyorsa yapar.

 • Yalandan nefret eder
 • Hassas ve kırılgandır
 • Dürüsttür
 • Yardımseverdir
 • Gözlemcidir
 • Koruyucudur
 • Güvenilirdir
 • Azimli ve kararlıdır

Yalandan Nefret Eder

Fiziksel yapısı genellikle orta boylu olan yengeç burcu erkeği yuvarlak yüz hatlarına ve dikkat çekin gözlere sahiptir. Tam bir moda ikonudur, modayı takip eder, giyinmeyi sever. Karşısında ki insana değer verir ve asla anlamsız ve sebepsiz yere kimseyi kırmaz, insanlara yardım etmeyi destek olmayı çok sever. Yalan söylemez ve yalan söylenmesini sevmez, karşısındakinden kendisi gibi dürüst olmasını, saygı duyulmasını ve sevilmeyi bekler.

Aile Kavramı Onlar İçin Çok Özeldir

Akıllı ve pratik zekalı olmaları sayesinde bir sorunu anında analiz eder ve çözer, hem çok iyi bir gözlemci hem de çok duygusaldır, duygusal anlamda kırıldığında hayatla olan bağını hemen koparır. İnançlı ve koruyucu bir kişiliğe sahiptirler bu özellikleri sayesinde çok iyi bir eş ve çok iyi bir babadırlar, çocuklarına karşı aşırı koruyucu davranırlar, aile kavramı onlar için çok özeldir. Yengeç burcu erkeği ilk tanıştığına dahi hemen güvenebilen bir kişiliktir. Su burcu olmalarından dolayı suyu severler, denizi izlemek, su sporları ile uğraşmak en zevk aldıkları aktivitedir. Toplum içinde sevilen ve sürekli aranan insanlardır, içinde bulundukları ortama çok çabuk uyum sağlarlar.

Akrep Burcu Erkeği

Duygu insanı olmalarına rağmen olaylara her zaman güçlü bir mantıkla yaklaşan akrep burcu erkeği hem çok güvenilir kişiliğe sahiptir hem de çok güçlü bir hafızaya, bir kez söylemek akrep erkeği için yeterlidir unutmaz ve sürekli hatırlatılmasından nefret eder. Yüzeysel bir kişilik sahibi olamazlar ve çocuklarına karşı aşırı ketum davranırlar, çocuğunun güçlü bir kişiliğe sahip olmasını ve hayata karşı dayanıklı olmasını beklerler.

İç Dünyasında Sürekli Karamsardır

Fiziksel özellikleri arasında en belirgin olan gözleridir, bakışları ile karşısında ki insanı kolaylıkla etkiler.

 • Arzulu ve istekli bir yapıya sahiptir
 • Yapmak istediğinden kesinlikle vazgeçmez
 • Yeni şeyler öğrenmeyi sever
 • İstediğini kesinlikle elde eder
 • Aşırı duygusal bir kişiliği vardır
 • Neşeli, eğlenceli ve enerjik biridir ama iç dünyasında sürekli karamsardır
 • Duyarlı biri olsa da bazı zamanlar da umursamaz olmayı da bilir

Her Zaman Şüpheci Davranırlar

Çok güçlü bir kişiliğe sahip olan akrep burcu erkeği tüm zorluklara göğüs geren, şartlar ne olursa olsun zor ile savaşan bir kişiliktir. Hayatın hep güzel yanlarını görmek ister ve bunu vereceğine inandığı kişiler ile vakit geçirmek isterler. Kimseye kolaylıkla güvenmez, ilk tanıştıklarına karşı her zaman şüpheci davranır, güvendiği insanların sayısı yok denecek kadar azdır. Karşısındakini eleştirmeyi çok sever ama kendisinin eleştirilmesinden nefret eder, güvenilir oldukları kadar açık sözlüdürler, insanların arkasından konuşmaz düşüncelerini direk söylerler.

Dostlarını Çok Zor Seçerler

Akrep erkeğini kısıtlayamazsın çünkü özgür ruhlu kişiliğe sahiptirler, kısıtlamak istediğinizde sinirlenir ve huzursuz olurlar. Akrep burcu erkeği için dostluk çok önemlidir bu nedenle dostlarını çok zor seçerler, insanı çok çabuk çözme yeteneği vardır bir akrep erkeğinden bir şeyleri saklamanız söz konusu dahi değildir.

Balık Burcu Erkeği

Baştan çıkarıcı, sezgileri güçlü, şaşırtıcı, şehvetli ve cinsel anlamda istekli bir yapıya sahip olan balık burcu erkeği tam bir yalnız adamdır. Duygusal ve romantik bir yapıya sahip olan balık erkeği fedakar bir karaktere sahiptir.

Güzel Olan Her Şeye Hayrandır

Çok hayal kurmasından dolayı yaratıcı bir beyne sahiptirler, hayal dünyalarından eşsiz fikirler çıkabilir.

 • Cömert ve çalışkandırlar, cömert olmalarından kaynaklı savurgandırlar ve başkalarını mutlu etmekten hoşlanırlar
 • İyi niyetlidir, başkalarına zarar verecek kötü niyetleri asla olmaz, her şeye şaşıran tipler değildir, başkaları için ayıp olan balık erkeği için doğal sayılabilir
 • Özgürlüğüne düşkündür, asla kısıtlanmaz ve kısıtlanmaktan nefret eder
 • Güzelliğe önem verir, hatta güzelliğe hayrandır yaşam alanının da her zaman için güzel ve eşsiz olmasını ister
 • Sevmek ve sevilmek ister, sevdiğinde cesaretli hamleler yapar, engelleri aşarak başarıya ulaşır

Kıskançlıkta Sınırı Yoktur

Balık burcu erkeği ile uzun süreli bir ilişki istiyorsanız onun kıskançlıkları ile mücadele etmeyi öğrenmelisiniz, kıskançlık konusunda sınırı olmayan balık erkeği sevgilisinin hayatını zindana çevirecek kadar kıskançtır. Duygu ve sezgilerine oldukça güvenen balık erkeği karşısındakinin vücut dilini çok net okuma özelliğine sahiptir. Bir balık erkeğine kadınlara özgü tavırlar içinde bir şeyler söylemek söz konusu değildir çünkü rol yaptığınızı ya da yalan söylediğinizi çok rahat anlar bu nedenle söylemek istediğiniz tüm netliği ile söyleyin.

Hayal ile Gerçeği Ayıramaz

Romantik, sevgi dolu, hisleri güçlü, maneviyat duyguları gelişmiş ve maceraperest bir yapıya sahip olan balık burcu erkeği hayalperestlikleri ile daha fazla ön plana çıkarlar. Sabırlıdırlar ama her şeyi içlerine attıkları için bir gün ani bir şekilde patlayabilirler ve hayal ile gerçeği ayırmakta zorlanırlar.

Burcunuzu bilmiyorsanız burç tarihleri sayfasını ziyaret edip tüm özelliklerinizi yakından inceleyebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.