1. HABERLER

 2. EKONOMİ

 3. Ankara Vidanjör
Ankara Vidanjör

Ankara Vidanjör

Özdoğan Teknik 1994 yılından bu yana inşaat, kanalizasyon ve altyapı hizmetleri sunmaktadır.

A+A-

 

Özdoğan Teknik 1994 yılından bu yana inşaat, kanalizasyon ve altyapı hizmetleri sunmaktadır. Alanında başarılı uzman kadrosu ve teknolijik araçları ile başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye geneline vidanjör hizmeti verir.

Sunmuş olduğu başlıca hizmetler arasında;

 • Vidanjör Kiralama,
 • Kanalizasyon Görüntüleme,
 • Kombine Kanal Temizleme,
 • Kanal Açma,
 • Mutfak ve Lavabo Tıkanıklığı Açma,
 • Gider Açma,
 • Tuvalet Tıkanıklığı Açma,
 • Pimaş Açma,
 • Logar Temizliği,
 • Foseptik Çukur Temizliği,
 • Kanalizasyon Hat Yenileme çalışmalarıdır.

Ankara kanal görüntüleme firmamız, yüksek teknoloji kanalizasyon temizleme ve kanal görüntüleme cihazları ile etkili çalışmalarını düşük maliyet garantisi içerisinde sağlamaktadır. Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı ilke edinmiştir. Özdoğan Teknik, altyapı çalışmalarında bilgi, birikim ve sağlam donanımı sayesinde, anlaşma öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetine dayalı çözüm üretir.

Vidanjör Kiralama Hizmeti

Kanal ve Kanalizasyon çukurlarında meydana gelen tıkanıklıkları açmak, temizlemek veya yıkamak için kullanılan bu özel araçlara vidanjör denir. Özellikle kanalizasyon hatlarında tıkanmalar yaşanması durumunda ihtiyaç duyulur. Tıkanıklık sorunu büyük çaplı olması halinde, işlemler süreçli olur. Vidanjör ihtiyacı işin önemli kısmını kapsar. İş süreçli olacağı için, vidanjör kiralama hizmeti yılın belirli aylarına bölünür. Vidanjör kiralama hizmeti 3-6 ve 12 ay olarak belirlenir.

Kanalizasyon Görüntüleme

Altyapı teknolojilerine sahip olmayan kanal temizleme çalışmaları yorucu, stresli ve ekstra maliyet oluşturan hizmetler arasında yer alıyordu. Günümüz koşullarında teknolojinin gelişmesi ile birlikte, akıllı robotlar icat edildi. Bu robotlara yerleştirişmiş olan görüntüleme sistemi ile kanalizasyon tesisatını kırmadan ve zarar vermeden sorunların nereden kaynaklandığı tespit edilebiliyor. Bu sayede zamandan tasarruf edilmesinin yanı sıra, ekstra maliyetlerde ortadan kalkıyor. Ankara kanal Açma firması, müşterilerine kanalizasyon temizlik işlemi yapmadan önce ilk olarak kanal görüntüleme cihazlarını kullanarak, sorunun asıl nedenini öğreniyor. Ve devamında bilgisayar ortamında sorun teşkil edilen yer görüntülenerek etkili ve hızlı bir biçimde çözüme kavuşturuyor.

Ankara Kombine Kanal Temizleme

Gelişen şehir yaşamının etkisiyle kanalizasyon hatlarında belirli aralıklar ile tıkanma sorunları meydana gelmektedir. Zaman içerisinde dolan hatlar ise yüksek basınçlı su verebilen ve aldığı pis suyu tank içerisine boşaltan sistem olan kombine kanal temizleme araçları ile temizlenmesi gerekmektedir. Kombine kanal temizleme hizmetine ihtiyaç duyulan alanlar arasında, apartmanlar, iş yerleri, villalar, fabrikalar, okullar ve hastane gibi yerleşim yerlerinde çoğu zaman kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise kimyasal katı atık maddelerinin gider hatlarına gönderilmesinden kaynaklıdır. Belirli bir zaman sonra gider hatlarının kullanılmamasına neden olmasından dolayı, periyodik olarak temizlikleri sağlanmalıdır.

Ankara Logar Temizliği

Eski klasik yöntemler kullanarak logarları açabilmek mümkün değildir. Çubuk sokarak, sopa sarkıtarak logar hatları açılmaz. Logar hattının açılması için muhakkak kombine kanal temizleme araçları kullanılması ve diğer cihazlar ile tıkanıklığın gerçek sebebinin tespit edilmesi gerekir. Kombine kanal temizleme araçları, logar içerisinde biriken pis su attıklarını içine çeker ve temiz suyu dışarı aktarır. Böylelikle kısa süre içerisinde doğru ekipmanları kullanarak logarlar açılabilir.

Logarlar özellikle yaz aylarında tıkanıklık sorunları vermeye başlamaktadır. Havaların sıcak oluşu ve aşırı su tüketimi olduğundan dolayı logarlar, tıkanma sorunları doğurabilmektedir. Zamanında temizletilmeyen logar hatlarında kötü kokuların yayılması, çevreye sağlık yönünden tehdit edici bir takım mikropların yayılmasına neden olmaktadır. Bu sebeplerden dolayı logar hatları insan sağlığını tehdit etmemesi, sağlıklı bir yaşam ortamı oluşması için, zamanında temizletilmesi gerekir.

Özdoğan Vidanjör İletişim Bilgileri

 

Aydınlar Mahallesi İğde Sokak 4/A 06451 Dikmen/ANKARA


Tel: 0312 478 58 71

 

 • Mini Tip Kombine Kanal Açma ve Temizleme Aracı
 • Kaset Tipi Kombine Araçları
 • Eko Tip Kombine Temizleme Aracı
 • Bomlu Tip Kombine Vidanjör Aracı
 • Cd Tip Kombine Vidanjör
"}},{"@type": "Question","name": "Kanal Temizleme Çalışması Nedir ve Nasıl Yapılır?","acceptedAnswer": {"@type": "Answer","text": "Vidanjör araçları veya küçük makine parkurunda olan kanal açma robotları yardımı ile her türlü tuvalet, mutfak, banyo ve logar tıkanıklıkların açılmasındaki verilen hizmet türüne kanal temizleme denir. Kanal hattı stabilize olarak çalışmıyor, etrafa kötü koku yayıyorsa, kanal hattı tıkalıdır. Öncelikle tıkanan kanal hattı, kanal görüntümele araçları ile incelenir. Yapılan inceleme sonrasında, kullanılacak olan malzeme listesi hazırlanır ve kanal temizleme işlemine geçilir."}}]}]]>
Özdoğan teknik, Ankara ve ilçelerine kanal açma, kombine kanal temizleme, kanalizasyon görüntüleme ve vidanjör kiralama hizmeti verir.
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.