1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. “AK Parti, siyaset üniversitesidir”

“AK Parti, siyaset üniversitesidir”

Başkan Karaosmanoğlu, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Akın ile yönetimini misafir etti

A+A-

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı’na seçilen Yusuf Akın ile yeni yönetimini kabul etti. Gençleri siyasetin fideliği olarak gördüklerini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’AK Parti, Türkiye’nin en büyük siyaset okulu, siyaset üniversitesidir’’ dedi.

 

 

 

AK PARTİ İL GENÇLİK KOLLARI’NDAN ZİYARET

 

Kısa süre önce yapılan genel kurulda AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı’na seçilen Yusuf Akın ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Karaosmanoğlu ile yönetimindeki partili gençleri tanıştıran Akın, görev dağılımını gerçekleştirmelerinin ardından hızla çalışmalarına başladıklarını dile getirdi. Başkan Karaosmanoğlu’na kendilerini kabul etmelerinden dolayı teşekkür eden Akın, gençler olarak Büyükşehir’in Kocaeli’nde yaptığı çalışmaları beğeniyle takip ettiklerini söyledi.

 

 

 

AKIN: DUVARA BİR TUĞLA DA BİZ KOYACAĞIZ     

 

Kocaeli genelinde de yerel yönetimlerin projelerini yakından izlediklerini ve bunları gençlere anlatacak çalışmalar içinde olduklarını söyleyen AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Akın, ‘’Gençlerin beklentilerini ön plana çıkaracak çalışmalar içinde olacağız.  Böylece ihtiyaçları en iyi ve en doğru şekilde belirleyeceğiz. AK Partili gençler olarak siyasette ne aldatan, ne de aldanan olacağız. Diri ve göreve hazır bir teşkilatız. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başkanımız Karaosmanoğlu’nun ördüğü duvara bir tuğla da biz koymak için çalışacağız. Yüzünüzü hep güldüreceğiz’’İfadesini kullandı.

 

 

 

GENÇLER SİYASETİN FİDELİĞİDİR

 

AK Partili gençleri ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Karaosmanoğlu da, siyasete gençlerin aktif olarak katılımının önemine değindi. Gençlerin siyasetin yanı sıra amatör sporlarla da uğraşması gerektiğine dikkat çeken Başkan Karaosmanoğlu, bu amaçla Büyükşehir olarak kent genelinde kayda değer çalışmalar yaptıklarını aktardı. AK Partili genç siyasetçilerden gençliğin ruhuna hitap edecek çalışmalar beklediklerini vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’AK Parti, Türkiye’nin en büyük siyaset okulu, siyaset üniversitesidir. Gençler de siyasetin fideliğidir. Birbirinize tam bir güvenle ve sevgiyle hareket etmelisiniz. Siyasetin en doğru, en güzel yapılacağı yer AK Partidir’’ açıklamasını yaptı.

 

 

 

HER YERDE BAŞIMIZ DİK DOLAŞIYORUZ

 

‘’Bizler koltuk, şan, şöhret meraklısı değiliz’’ diyerek konuşmasına devam eden Başkan Karaosmanoğlu, partili gençlere şu tavsiyelerde bulundu; ‘’Önemli olan kendimizi gelebilecek görevlere en iyi şekilde hazırlamak ve her an hazır olmaktır. Her imtihana hazır olursak, siyasette de başarılı oluruz. Siyaset bir meslek değil, bir hayat tarzıdır. Siyaset sorumluluk müessesesidir. Bayrağı yere düşürmeden, omuzladığımız sorumluluğu en güzel şekilde taşıyacağız. Gençlerimizin siyasetteki başarısı, Başbakanımızı da mutlu edecek, ona güç verecektir. Bizim hizmetlerimizle ve halkımıza olan yaklaşımımızla milletimizden aldığımız destek hep artıyor. Tüm birimlerimizle teşkilatlarımızı kucaklıyoruz, halkımızdan hiç kopmuyoruz. Gittiğimiz her yerde başımız dik dolaşıyoruz.’’

 

 

 

LİDERİMİZ, KAPTANIMIZ ÇOK SAĞLAM

 

Siyasetin insanlara yalan söyleme, halkı aldatma yeri olmadığının üstüne basan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Her zaman olduğumuz gibi görüneceğiz, göründüğümüz gibi olacağız. Bizim siyasetten anladığımız vatandaşın mutluluğu ve memnuniyetidir. Halkımız samimiyet, doğruluk ve ilgi istiyor. Biz bunu halkımıza sadece seçim zamanı değil, her zaman gösteriyoruz. Başbakanımızın fedakarlığını, çalışkanlığını halkımız görüyor. Liderimiz, kaptanımız sağlam. Başbakanımız da, biz de gençleri çok seviyoruz. Siz de Başbakanımızın konuşmalarını yakından takip edin’’ şeklinde konuştu.   

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.