1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. 2017 yılı değerlendirmesi

2017 yılı değerlendirmesi

Kayseri İl Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü 2017 yılında yapılan çalışmaları değerlendirme ve 2018 yılında yapılması planlanan çalışmalarla...

A+A-

Kayseri İl Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü 2017 yılında yapılan çalışmaları değerlendirme ve 2018 yılında yapılması planlanan çalışmalarla ilgili toplandı düzenledi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Özkan Kayacan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda şube müdürleri ve ilçe müdürleri hazır bulundu.

Toplantı açılış konuşmasını yapan İl Müdürü Özkan Kayacan; "Öncelikle bugün 2017 yılını değerlendirme 2018 yılı hedeflerini belirlemek için burada toplanmış bulunuyoruz. 2017 yılında yapmış olduğunuz çalışmaların sunumlarını izleyeceğiz ve yapmış olduğunuz faaliyetlerle ilgili bizde fikirlerimizi söyleyeceğiz. Burada toplanmamızın amacı eylem birliğini sağlamak, metot birliğini sağlamak, yapılan çalışmaların daha rantablı hale gelmesi için karşılıklı fikir alış verişinde bulunmak ve neredeyiz hedefimiz nedir bunları tartışmak istiyoruz" dedi.

Kayacan, "Çalışılan yerde hata olacak, maksadımız eksik ve hatalarımızı aramak değil eksik ve hatalarımızı gidermektir" ifadesinde bulunarak şunları söyledi:

"Benim hedefim her gün bir adım daha ileri gitmek. Şu ana kadar yapılan çalışmalarınızdan memnunum. Sunumlarınıza başlamadan hepinize teşekkür ediyorum. 2017 yılının da başarılı geçtiğini düşünüyorum. Fakat daha iyi çalışmaları ortaya çıkarmak için 2018 yılının tarım sektöründe Ülkemiz, vatanımız için daha iyi olmasını istiyoruz. Hedefimiz kendi imkânlarımızla inşallah daha güzel işleri hep birlikte başarmaktır. Önemli olan güzel işlere imzalar atabilmektir. 2018 yılının hepimize daha mutlu daha huzurlu bir yıl olmasını temenni ediyorum."

Kayacan'ın açılış konuşmasından sonra sırasıyla şube müdürleri ve ilçe müdürleri 2017 yılında yapmış oldukları çalışmalar hakkında sunum yaptı. 2017 yılı çalışmalarının değerlendirilmesinin ardından 2018 yılı hedefleri belirlendi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nde 2017 yılı değerlendirdi

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nde 2017 yılı değerlendirdi

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.