1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 2017 Türkiye Dünya Astroloji Yorumları

2017 Türkiye Dünya Astroloji Yorumları

2017 yılı Astrolojik açıdan bir çok değişimi de birlikte getiriyor.

A+A-

2017 Yılında Dünya'yı Bekliyor?
2017 yılı Astrolojik açıdan bir çok değişimi de birlikte getiriyor. Bu değişimden Dünyamız ve Türkiye'de doğal olarak payını alıyor. Toplumları ve olayları etkileyen Uranüs, Mayıs 2017'de  dünya her konuda farklı etkileşimler yaşayacaklar. Uranüs,yaşamda beklenmeyen deneyler getirirken, aynı zamanda kişinin özgürlüğünü ve bağımsızlığını simgeler. Deha yaratıcılık, patlamalar, devrim ve yeni ufuklar gezegenidir. Önceden tasarlanmayan yeni bir düzenin habercisi olduğu için, kendisine uymayan kuralları yıkar, yok eder. İnsanlık değişime ayak uydurmalı ve eski kalıplardan sıyrılmayı bilmelidirler.

Plüton yaklaşık 16 yıl boyunca Oğlak burcundaki yolculuğuna 2008 yılında başladı.. Kütlesel değişim ağır ağır değişmeye 2017 yılında da devam ediyor..Artık insanlığın özverili bir çalışma bütünlüğü içine girmesi gerekiyor. Bilinçaltı duyguları daha yoğunlaşarak, düşlerin gerçeğe dönüşmesini sağlayacak. Plüton hiçbir şeyi bedelsiz sunmayacağı için değişimler sancılı olabilir. Dünyada sezgisel çatışmalar görülebilir. Düşlenen olaylar.derinlerden çıkarılıp, yaşama 
geçirilebilir.Üstün yeteneklerin kendi alanlarında güç savaşı verecekleri bir yıl bekliyor. Güçlü duygusallıkların ve skandalların yaşanacağı bir yıl olacak. İnsanlığı zorlu rekabet bekliyor.

Dünyayı saran hukuksal davalar olabilir. Bireysel egolar yüzünden toplumsal yaralar çığ gibi büyüyebilir. Aşırı yağmurlar ve sel baskınları, toprak kaymaları, yer altı örgütleri, depremler, faili meçhul cinayetler, devletler arası yeni anlaşmalar , sınır savaşları, radikal değişimler dünyamızı tehdit edecek. Sanatsal olaylarda eskiye özlem başlayacak ve nostaljik olaylar yeniden gündeme gelecek.

Türkiye 2017

2017 YILINDA TÜRKİYE:
Türkiye haritasının kuruluş tarihini 29 Ekim 1923 yılı olarak kabul ediyoruz.

Öz Burcu: AKREP
Yükselen Burcu: YENGEÇ
Ay Burcu: İKİZLER.

Duygularıyla yaşayan bir ülke olduğumuz için sorunlarımızı duygusal yönden ele alıyor ve kaybediyoruz. Birinci evimize geçen Satürn Gezegeni bireysel arzularla gerçekler arasında iyi bir uyum gerektirdiğini işaret ediyor. Geçmişte yapılan hataların hızlı bir şekilde terk edilmesi gerekiyor. Uranüs bizi uyarıyor. Duygu patlamalarının zararlı olacağı bir döneme giriyoruz.

2017 Ocak ayında fikir ayrılıkları ve düşünce değişimleri yaşanırken bazı ilişkilerde sağlam temeller oluşacak. Bazı menfaat dostlukları ön plana çıkacak. İnsanlar başlangıçları ve bitişleri yaşarken, bazı değerler önemli olacak. Sanatla ilgili yeni kişiler ve yeni patlamalar söz konusu. Türkiye iyi niyetli yaklaşımlar içine girerek, bazı dış ilişkileriyle ilgili sorunlara radikal bir yaklaşım getirecek.. İç huzursuzluğunu yanlış bir şekilde dış dünyaya kanıtlamaya çalışmamalı, aşırı içsel çatışmalardan uzak kalmaya çalışmalıdır.

Mart 2017 ayı bastırılmış, karmaşık duyguların ayı olacak. Kişisel deneyimlere hazırlıklı olmalıyız. Mayı Ayın da sorumluluklarımız bizi bekliyor. Ekonomik krizin yeni bir boyut kazanması söz konusu.Yavaşlamak için iyi bir zaman. Politik yanımız ortaya çıkacak ve kısıtlandığımızı hissederek yanlış öfkelere kapılabiliriz. Fikir çatışmaları sadece kayıplar getirir. Bu dönem ülke olarak gereksiz bir sorumluluk istemiyorsak tetikte olmalıyız.

Sosyal ilişkilerimizde olumlu gelişmeler ve patlamalar söz konusu. Yaz ayları yoğun geçecek. Dış ülkelerle ilişkilerimiz yeni bir boyut kazanırken, yanlış anlaşılmalar olabilir. Beklenmeyen gelişmelerle gündeme gelecek olan Türkiye diğer dünya ülkeleri içinde farklı bir konuma gelecek.

2017 Sonbahar ayları Türkiye için çok daha kolay ve rahatlama vaat ediyor. Başarıya daha yakın bir performans sergilerken, bu geçici rahatlama dönemine fazla aldanmamak gerekiyor. Kasım ayında dünyanın gözü Türkiye'nin üzerinde olacak. Dünya için son derece cazip bir konuma gelmesi, bir çok ülkenin hedefi haline gelebilir, Dış ülkeler üzerinde iyi bir politika izlemesi gerekmektedir.

Yılın son ayı bir çok olayı beraberinde getirirken, yollar önem kazanacak ve dış ülkelerle olan bağlantılarımızda ince ayrıntılar gündeme gelecek Sanat dünyamızda bir çok karışık olaylara gebe olacak. Olumlu ve olumsuzluklar bir arada yaşanacak.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum